Żarówki Philips RacingVision wyróżnione przez kierowców

żarówki Philips RacingVision © Philips

Udostępnij:

Żarówki halogenowe Philips RacingVision cieszą się niezmiennym uznaniem wśród kierowców w całej Europie. To właśnie użytkownicy, po raz czwarty z rzędu, przyznali im tytuł Best Buy 2019.

W 2016 r. podczas branżowych targów Automechanika we Frankfurcie, Philips zaprezentował żarówki halogenowe RacingVision. W ich konstrukcji wykorzystano wieloletnie doświadczenie zdobyte w motorsporcie. W trakcie zawodów, niezależnie czy na torze czy w terenie, osiągane są ponadprzeciętne prędkości. Jednocześnie uczestnicy muszą reagować na dynamicznie zmieniające się warunki jazdy i błyskawicznie podejmować bezbłędne decyzje. Pomocną w tym rolę odgrywa oświetlenie, stąd od lat wykorzystywane są dodatkowe światła halogenowe.Konstruktorom udało się zachować ich wysokie parametry, dla których uzyskano homologację do użytku na drogach publicznych. Żarówki Philips RacingVision charakteryzują się nawet do 150% jaśniejszym światłem w porównaniu do wymaganego prawem minimum. Wysoka temperatura barwowa, na poziomie 3500 K, zapewnia kierowcy idealne oświetlenie jezdni, zaś pozostałym uczestnikom ruchu drogowego lepsze dostrzeżenie zbliżającego się pojazdu.

Trzon żarówki został wykonany z najwyższej jakości materiałów, a szklana bańka - pokryta specjalnym filtrem UV. Wewnątrz, pod ciśnieniem 13 barów, wtłoczona jest unikalna mieszanka gazów. Trzonek pokryty został warstwą chromu, co podnosi jego odporność na działanie czynników atmosferycznych.

Parametry żarówek mają duży wpływ na poprawę bezpieczeństwa na drodze. W trakcie użytkowania samochodu zarówno klosze reflektorów, jak i odbłyśniki stopniowo tracą swoje fabryczne cechy. To naturalna kolej rzeczy, ale można to zniwelować używając produktów gwarantujących jaśniejszą wiązkę światła o dłuższym zasięgu. To właśnie tą oryginalną cechę żarówek RacingVison wyróżniają nasi klienci – mówi Wioletta Pasionek, Marketing Manager Central Europe z Lumileds Poland, producenta i dystrybutora oświetlenia samochodowego marki Philips.

Dowodem na to są liczne wyróżnienia przyznawane przez kierowców. Czytelnicy brytyjskiego magazynu „Auto Express” wskazali na nie po raz czwarty z rzędu, przyznając tytuł „Best Buy 2019”.

Żarówki halogenowe Philips RacingVision dostępne są jako H4 i H7.Źródło: Philips

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również