Zmiany w kierownictwie działu powłok do pojazdów użytkowych firmy Axalta

© Axalta Coating System

Udostępnij:

Steve Markevich odchodzi z firmy po siedmiu latach pomyślnej współpracy.Firma Axalta Coating Systems Ltd. (NYSE: AXTA) ogłosiła odejście Steve'a Markevicha, który od 2013 r. z powodzeniem sprawował nadzór na działem powłok do pojazdów użytkowych i od 2016 r. sprawował pieczę nad rynkiem chińskim.


TOP w kategorii
W związku z tym, do zespołu firmy w roli Senior Vice President, Global Transportation Coatings, od 12 października 2020 r. dołącza Hadi Awada. Będzie on odpowiedzialny za dział powłok dla pojazdów użytkowych i ciężarowych.

Robert Bryant, Axalta CEO powiedział – Pragnę podziękować Steve'owi za jego liczne osiągnięcia w firmie. Firma nie byłaby dziś tu, gdzie jest, bez jego ogromnego wkładu na przestrzeni ostatnich siedmiu lat. To dzięki niemu jesteśmy liderem branży powłok do pojazdów użytkowych. Steve wraz z zespołem pozyskał wiele cennych kontraktów, poczynił ogromne postępy w działalności na rynku chińskim i przetarł szlaki w obszarze powłok do wnętrz samochodowych. Steve będzie z nami do 2 listopada, co pozwoli na płynne przejęcie jego obowiązków.

– Z ogromną radością witam Hadiego w zespole kierowniczym firmy. Będzie on odgrywał kluczową rolę w naszym dalszym rozwoju i umacnianiu pozycji w branży powłok do pojazdów użytkowych
– kontynuował Robert Bryant. – Hadi dysponuje dogłębną wiedzą z dziedziny handlu oraz bogatym doświadczeniem w zarządzaniu firmami, które nieustannie się rozwijają, aby zaspokajać potrzeby klientów. Co więcej, bardzo koncentruje się na budowaniu bliskich relacji z klientami i z pasją podchodzi do pełnienia funkcji lidera zespołu. Jestem przekonany, że praca Hadiego oraz wyjątkowego zespołu kierowniczego działu transportation przyczyni się do rozwoju naszej działalności w segmencie pojazdów użytkowych i ciężarowych – zarówno w istniejących, jak i mniej rozwiniętych obszarach branży transportowej.

Udostępnij:

Drukuj

aEChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również