AutoExpert
Reklama
Reklama

ProfiAuto Show Katowice 2014

Reklama
Reklama
11.6.2014

Ponad 35 000 gości i 140 wystawców to podsumowanie tegorocznej, jedenastej, edycji targów ProfiAuto Show, które odbyły się w dniach 7-8 czerwca 2014 r. w katowickim Spodku.W tym roku wystawcy, zespoły muzyczne, organizatorzy pokazów i odwiedzający zajęli wszystkie - zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne - tereny Spodka o łącznej powierzchni 12 000 mkw.
W Spodku można było odwiedzić stoiska najważniejszych producentów z sektora automotive oraz zobaczyć z bliska m.in. Lamborghini Aventador oraz Gallardo, jedyne w Polsce Mitsubishi Colt Evo biorące udział w tegorocznych Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski czy takie perełki, jak luksusowa, przedwojenna, amerykańska limuzyna Plymouth P8 Roadking z 1939 roku i Ford Custom DeLuxe 4door z lat 50. ubiegłego wieku.
Miłośnicy motoryzacyjnych emocji mogli przetestować swoje możliwości zasiadając za kierownicą bolidu marki Toyota z sezonu 2007 Formuła 1 Racer, wyposażonego w oryginalne koła, fotel i kierownicę, symulatora jazdy samochodem WRC wraz z symulacją przeciążeń czy symulatora dachowania powstałego na bazie trzydrzwiowego Citroëna C4. 

Więcej informacji na temat targów na stronie www.profiautoshow.pl

Poniżej nasza fotorelacja.

Zdjęcia Maciej Blum

Powiązane tagi

Reklama
Reklama
Reklama

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama