Melle Sp. z o.o.

Melle Sp. z o.o.

Stary Staw 9, 63-400 Ostrów Wielkopolski, PL
http://melle.com


kontakt


O Firmie

Firma z Polski, która dostarczyła kilkaset milionów produktów do ponad 90 krajów świata. Ponad 25 lat temu rozpoczynała się nasza przygoda z motoryzacją, a otwartość pierwszych klientów, którzy uwierzyli w naszą wizję dała nam szansę udowodnić, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Nasze produkty wytwarzamy z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Ukoronowaniem starań na każdym etapie produkcji i dystrybucji są certyfikaty ISO 9001 i ISO 14001 oraz liczne nagrody i wyróżnienia, również międzynarodowe. Doceniają nas także klienci, corocznie wyróżniając naszą markę Laurem Konsumenta, a od 2012 roku także Konsumenckim Liderem Jakości. Tak buduje się wzajemne zaufanie.

Oferta:

Rozumiemy jak ważne jest, by szeroki asortyment K2 w sposób optymalny odpowiadał na potrzeby Klientów. Dlatego nasza stała oferta obejmuje blisko 1000 indeksów, a co roku dodajemy do niej kolejne pozycje. W ofercie znajdą Państwo nie tylko kosmetyki i zapachy samochodowe, ale również całą gamę chemii motoryzacyjnej, m.in. oleje silnikowe, przekładniowe, płyny eksploatacyjne, dodatki do paliw i olejów, a także wysokiej jakości produkty do wykorzystania w studiach detailingowych. Właściciele myjni samochodowych, warsztatów czy lakierni również mogą korzystać z wielu dedykowanych produktów, których działanie ułatwi ich pracę.

Branże

Kosmetyki

Dodatki chem., płyny, areozole, pasty, tekstylia

Naprawcze

Blacharskie i lakiernicze

Inne