Inne

Nowe oblicze motoryzacji

W motoryzacji szykują się duże zmiany. Samochody zmieniają się na naszych oczach. Wprowadzenie autonomicznych pojazdów na drogi jest już tylko kwestią czasu.

więcej »
Samochodem służbowym na wakacje. O czym należy pamiętać wyjeżdżając za granicę?

O czym należy pamiętać korzystając z auta firmowego podczas zagranicznego urlopu?

więcej »
Zdobyli świadectwa kwalifikacji do obsługi układów klimatyzacji

Firmy motoryzacyjne od dłuższego czasu przyjeżdżają do Radomia celem uzyskania uprawnień branżowych.

więcej »
Kształcenie dualne to szansa na wykwalifikowanych pracowników?

Deficyt wykwalifikowanych techników i operatorów to problem, który firmy w Polsce coraz częściej widzą jako poważną barierę rozwoju.

więcej »
Dealerzy do UOKiK'u

Od 4 czerwca portal motoryzacyjny Otomoto.pl znacząco podniósł ceny za wystawianie ogłoszeń motoryzacyjnych dla przedsiębiorców.

więcej »
Zahamować w porę

Jak zmienia się technologia produkcji elementów układu hamulcowego, z jakich materiałów obecnie produkowane są te części i jakimi metodami.

więcej »
Klasyczne problemy

Samochód zabytkowy może być utrapieniem, jeśli pojawiają się problemy ze zdobyciem części zamiennych. Wiele firm na rynku, nawet jeśli nie ma danej części w ofercie, jest w stanie pomóc w dopasowaniu albo dorobieniu nowej.

więcej »
W pełni sportowy samochód

3 cylindry i 1,5 litra pojemności, ale do tego 2 silniki elektryczne i moc 362 KM. A to nie wszystko czym zadziwia BMW i8.

więcej »
Mechanik Roku 2015: trwa ostatni miesiąc kwalifikacji

To ostatni moment, aby zarejestrować się w konkursie i walczyć o tytuł Mechanika Roku.

więcej »
Twarde jak stal

Aby odchudzić samochody, konstruktorzy często sięgają po aluminium, tworzywa sztuczne i włókna węglowe. Jednak przyszłość nadal należy do stali.

więcej »
Stacja na europejskim poziomie

Zasady obsługi i serwisu samochodowych układów klimatyzacji nie zmieniają się od lat, jednak urządzenia w tym celu stosowane jak najbardziej.

więcej »
"Młode Kadry" ruszyły

17 kwietnia w Lublinie - w Zespole Szkół Samochodowych im. St. Syroczyńskiego przy alei J. Długosza 10A zainaugurowany został program "Młode Kadry".

więcej »