Zarządzanie i marketing

Kajetan Kajetanowicz w nowej kampanii reklamowej Delphi Technologies

Delphi Technologies uruchamia nową kampanię reklamową w kanałach cyfrowych w Polsce i w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Główną rolę odegra w niej trzykrotny Rajdowy Mistrz Europy, Kajetan Kajetanowicz. Trzy humorystyczne filmy prezentują jakość produktu, poprzez poddanie go rygorystycznym testom, które dotyczą każdej części Delphi Technologies. 

więcej »
Kubica, WRC i Formuła E, czyli olbrzymie pieniądze w motorsporcie

Sport motorowy pod względem globalnego zainteresowania znajduje się w ścisłej czołówce dyscyplin sportowych. Nie dziwi więc bardzo duże zaangażowanie w niego szeregu firm z różnych branż, nie tylko automotive. Dla wielu z nich sponsoring w motorsporcie to przede wszystkim olbrzymia promocja. Nie można jednak nie doceniać również roli sportów motorowych jako poligonu doświadczalnego dla nowoczesnych technologii, z których część po jakimś czasie może trafić także do modeli produkowanych seryjnie.

więcej »
Dayco ogłosiło powołanie Ruggero Semola na stanowisko Aftermarket Director EMEA

W tej roli Ruggero Semola będzie odpowiedzialny za kierowanie wszystkimi funkcjami regionu EMEA. Do jego zadań należeć będzie planowanie strategiczne, nadzorowanie wprowadzania nowych produktów oraz odpowiedzialność za wyniki sprzedaży, aby zapewnić firmie Dayco osiągnięcie celów, zapewniając jednocześnie większą wartość dla klientów.

więcej »
Standowin iQ Cloud przenosi cyfrowe zarządzanie kolorami do sieci

Niezawodne, szybkie i wydajne, a do tego całkowicie bezprzewodowe zarządzanie kolorami dzięki nowej platformie Standowin iQ Cloud. Niemiecka marka lakiernicza Standox wspiera profesjonalne warsztaty oferując trzy różne pakiety rozwiązań do cyfrowego zarządzania kolorami.

więcej »
NEXION i STENHØJ łączą siły

Po ostatecznym porozumieniu między dwoma firmami rodzinnymi NEXION nabył 75% udziałów w GRUPIE STENHØJ. Rodzina Dyøe nadal będzie właścicielem w STENHØJ z 25-proc. udziałem.

więcej »
Przemysław Bryła prezesem zarządu Liqui Moly

Liqui Moly informuje, że 1 stycznia 2019 r. funkcję prezesa zarządu Liqui Moly Polska Sp. z o.o. objął Przemysław Bryła. Tym samym zastąpił Piotra Kasprzaka, który kierował firmą przez ostatnie 15 lat.

więcej »
Robert Bryant nowym CEO firmy Axalta

Axalta Coating Systems (NYSE: AXTA) ogłosiła, że Zarząd mianował Roberta Bryanta na stanowisko CEO firmy, które objął w trybie natychmiastowym. Od października 2018 r. był on tymczasowym CEO firmy. Zapadła także decyzja, by nowy CEO Robert Bryant dołączył do Zarządu Axalta.

więcej »
Gunnar Voss von Dahlen w zespole zarządzającym Hengst Filter

Z dniem 01 listopada 2018 roku Gunnar Voss von Dahlen dołączył do zespołu zarządzającego firmą Hengst Filter.

więcej »
Kobieta dyrektorem zakładu Volkswagena we Wrześni

Christiane Engel, dotychczasowa kierownik organizacji pracy i inżynierii przemysłowej w marce Volkswagen Samochody Użytkowe, z dniem 1 października 2018 r. została nowym dyrektorem zakładu we Wrześni. Christiane Engel zmieni na tym stanowisku Ralfa Nitzschke, który będzie kierował strategicznym projektem „Kooperacje dla Volkswagen Poznań”.

więcej »
Gdzie szukać pożyczki dla przedsiębiorcy na rozwój firmy?

Klimat gospodarczy w Polsce sprzyja rozwijaniu własnej działalności gospodarczej. Zgodnie z informacjami podanymi przez GUS, pod koniec zeszłego roku liczba oficjalnie zarejestrowanych jednoosobowych działalności gospodarczych osiągnęła rekordowy poziom – aż 3 miliony. Młodzi przedsiębiorcy coraz częściej decydują się na różnego rodzaju dofinansowania, które pomogą im w spłacie bieżących wydatków lub w inwestowaniu.

więcej »
Duże, niezależne warsztaty – jak im idzie?

Przedstawiciele dużych, niezależnych serwisów samochodowych deklarują, że zależy im przede wszystkim na zadowoleniu klientów i stałym poszerzaniu zakresu usług. Jak rozwija się rynek dużych warsztatów sprawdziła firma Dekra Polska w ramach trzeciej edycji konkursu „Bezpieczny Warsztat”, organizowanego przez Stowarzyszenie Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych.

więcej »
40% MŚP ogranicza nadmierną eksploatację samochodów służbowych

Według badania zrealizowanego na zlecenie Carefleet, 40,6% przedsiębiorców z sektora MŚP stosuje metody ograniczające koszty wynikające z niewłaściwego wykorzystania służbowych pojazdów przez pracowników. Najpopularniejszym sposobem jest monitoring stylu jazdy kierowców za pomocą systemu GPS. 

więcej »