Zarządzanie i marketing

Adam Kapek dołącza do zarządu Moto-Profil

Z początkiem sierpnia 2019 r. do zarządu firmy Moto-Profil powołano drugiego wiceprezesa. Funkcję objął Adam Kapek, dotychczasowy prezes zarządu spółki MOTO Flota, zajmującej się flotą samochodową i obsługą serwisową w Polsce.

więcej »
Globalna rewolucja w zarządzaniu czasem pracy, czyli Dayco migruje do chmury

Dayco, światowy producent części samochodowych, wdrożył platformę Kronos Workforce Management do zarządzania czasem pracy.

więcej »
Serwis Work After Sales Experts dociera do informacji o rynku wtórnym

Serwis Wolk After Sales Experts pomaga dotrzeć do najważniejszych informacji na temat marek motoryzacyjnych, ich siatki powiązań biznesowych i rynku wtórnego. 

więcej »
Seat dostarczy części samochodowe do fabryki za pomocą dronów

Dostawcze drony to rozwiązanie, które już od jakiegoś czasu jest wykorzystywane w Chinach przez firmę kurierską DHL. Technologia zaczyna funkcjonować także na rynku europejskim, a konkretnie w hiszpańskim zakładzie Seat-a w Martorell. Czas dostawy komponentów dzięki temu skróci się z 1.5 godziny do 15 minut. 

więcej »
Mercedes-Benz rozwija globalną strategię sprzedaży z Best Customer Experience 4.0

Aby sprostać indywidualnym wymaganiom klientów  w wysokim standardzie – także w epoce cyfrowej, Mercedes-Benz rozwija swoje globalne działania sprzedażowe i marketingowe. Już w 2013 r. firma położyła kamień węgielny pod dalszy rozwój obszaru sprzedaży, inicjując strategię „Best Customer Experience”, i od tamtej pory co roku inwestuje w tym zakresie kilkaset milionów euro.

więcej »
Katalog online APCAT od Auto Partner w końcowej fazie testów

Auto Partner, jeden z największych na rynku polskim dystrybutorów części samochodowych, rozpoczyna Beta Testy nowego katalogu online APCAT. Wyróżnia się on między innymi: rozbudowaną wielopoziomową wyszukiwarką części, narzędziami umożliwiającymi personalizowanie katalogu oraz możliwością tworzenia nieograniczonej ilości koszyków. Wszystkie funkcje przyspieszą i ułatwią pracę w warsztacie lub sklepie klienta.

więcej »
Autoryzowane serwisy Mercedes-Benz jeszcze bardziej przyjazne dla kobiet

W ramach inicjatywy „She’s Mercedes”, skoncentrowanej na potrzebach kobiecej klienteli, kontynuowana jest akcja „Mercedes-Benz, serwis przyjazny kobietom”. 

więcej »
Michelin chce ograniczyć obecność opon ze zbyt zużytym bieżnikiem

Firma Michelin przedstawiła w Wiedniu strategię długotrwałych osiągów. Za pomocą wprowadzenia nowych testów chce zmniejszyć obecność na rynku opon, których skuteczność hamowania maleje wraz ze zużywaniem się bieżnika. 

więcej »
Kajetan Kajetanowicz w nowej kampanii reklamowej Delphi Technologies

Delphi Technologies uruchamia nową kampanię reklamową w kanałach cyfrowych w Polsce i w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Główną rolę odegra w niej trzykrotny Rajdowy Mistrz Europy, Kajetan Kajetanowicz. Trzy humorystyczne filmy prezentują jakość produktu, poprzez poddanie go rygorystycznym testom, które dotyczą każdej części Delphi Technologies. 

więcej »
Kubica, WRC i Formuła E, czyli olbrzymie pieniądze w motorsporcie

Sport motorowy pod względem globalnego zainteresowania znajduje się w ścisłej czołówce dyscyplin sportowych. Nie dziwi więc bardzo duże zaangażowanie w niego szeregu firm z różnych branż, nie tylko automotive. Dla wielu z nich sponsoring w motorsporcie to przede wszystkim olbrzymia promocja. Nie można jednak nie doceniać również roli sportów motorowych jako poligonu doświadczalnego dla nowoczesnych technologii, z których część po jakimś czasie może trafić także do modeli produkowanych seryjnie.

więcej »
Dayco ogłosiło powołanie Ruggero Semola na stanowisko Aftermarket Director EMEA

W tej roli Ruggero Semola będzie odpowiedzialny za kierowanie wszystkimi funkcjami regionu EMEA. Do jego zadań należeć będzie planowanie strategiczne, nadzorowanie wprowadzania nowych produktów oraz odpowiedzialność za wyniki sprzedaży, aby zapewnić firmie Dayco osiągnięcie celów, zapewniając jednocześnie większą wartość dla klientów.

więcej »
Standowin iQ Cloud przenosi cyfrowe zarządzanie kolorami do sieci

Niezawodne, szybkie i wydajne, a do tego całkowicie bezprzewodowe zarządzanie kolorami dzięki nowej platformie Standowin iQ Cloud. Niemiecka marka lakiernicza Standox wspiera profesjonalne warsztaty oferując trzy różne pakiety rozwiązań do cyfrowego zarządzania kolorami.

więcej »