Największym wyzwaniem dla większości mechaników samochodowych jest trafna diagnostyka usterek auta, połączona z prawidłowym montażem części. Problem narasta w przypadku braku aktualnej, fachowej wiedzy, co utrudnia lub uniemożliwia naprawę samochodu. Dlatego tak dużym zainteresowaniem cieszą się szkolenia organizowane przez dystrybutorów branży motoryzacyjnej, w tym również firmę Inter Parts.

Dystrybutor ze Stawigudy oferuje swoim klientom zarówno szkolenia produktowo-techniczne, jak i praktyczne. Spotkania prowadzone są nie tylko w centrali i oddziałach firmy, ale także w siedzibie klienta, szczególnie w przypadku zajęć praktycznych.

Od początku roku Inter Parts przeprowadził blisko 50 szkoleń, a ich uczestnicy zapoznali się z ofertą ponad 20 dostawców, m.in. ATE, Bosch, Delphi, TRW, Denso, KYB, czy Hengst. Spotkania obejmowały szerokie spectrum tematów, takich jak wymiana elementów zawieszenia, układy kierownicze, zapłonowe, klimatyzacja samochodowa, czy czujniki i elementy wykonawcze w benzynowych układach wtryskowych.

Sezon na szkolenia jeszcze się nie skończył. Firma Inter Parts zaprasza wszystkich zainteresowanych mechaniką samochodową do udziału w październikowych spotkaniach, organizowanych na terenie całej Polski.

Grafik październikowych szkoleń Inter Parts:

27.10.2016 Białystok Kyb/Yato KYB rozwiązania dla motoryzacji/Pneumatyka w ofercie Yato

 Źródło: Informacja prasowa Inter Parts