Targi Polska Pomoc Drogowa HOL-EXPO

Targi Polska Pomoc Drogowa HOL-EXPO

Targi
10-12.10.2016
Targi Kielce ul. Zakładowa 1 25-672 Kielce

Organizator: Targi Kielce


kontakt


O wydarzeniu

Zgodnie z raportem Komendy Głównej Policji, w 2014 roku doszło w Polsce do ponad 34 900 wypadków drogowych. Choć liczba ta zmniejsza się od kilku lat to wciąż wygląda przerażająco. Podczas takich zdarzeń na pierwszym miejscu stoi oczywiście troska o zdrowie i życie ludzkie, jednak trzeba także pamiętać o uszkodzonych pojazdach. W tej sytuacji i w wielu innych niezbędna okazuje się Pomoc Drogowa.

Właśnie do tej grupy, skierowane jest jedyna wystawa branży w tej części Europy Środkowo-Wschodniej. HOL EXPO – Targi Polska Pomoc Drogowa odbędą się w Targach Kielce jako część dużego motoryzacyjnego wydarzenia w dniach 11–13 października 2016 roku. Targi zostaną zorganizowane przy wsparciu merytorycznym Polskiego Stowarzyszenia Pomocy Drogowych – najsilniejszego podmiotu na rynku polskim zrzeszającego przedstawicieli branży.

Zakres branżowy HOL EXPO to pojazdy pomocy drogowej, oferta producentów zabudów pomocy drogowej oraz osprzętu, oświetlenie ostrzegawcze i robocze do pomocy drogowej, także wyciągarki, przyciągarki hydrauliczne i elektryczne, systemy mocowania i podnoszenia ładunku, hydraulika siłowa i sterowanie radiowe. Swoje propozycja przedstawią także towarzystwa ubezpieczeniowe, asystorzy obsługujący systemy asistance oraz firmy pomocy drogowej.

Głównymi odbiorcami HOL EXPO będą firmy świadczące usługi holownicze (pomoce drogowe, ściąganie samochodów z zagranicy, doraźne naprawy na drogach itp). W większości przypadków małe firmy przy zakładach blacharskich, a także przedstawiciele  PKS, MZK i salonów samochodowych również dysponujące holownikami.

Debiut Targów HOL EXPO odbędzie równolegle z Targami APAE, RTE, MOTO-TECH oraz TRANSEXPO. Zapraszamy do współpracy!

Branże