Warsaw Moto Show 2015

Warsaw Moto Show 2015

Targi
19-21.11.2015
Warsaw Expo w Nadarzynie

Organizator: Warsaw ExpoMiędzynarodowe Centrum Targowo-KongresoweAl. Katowicka 62, Nadarzyn05-830 Wolica 114D, Polskawww.warsawexpo.eu


kontakt


O wydarzeniu

Targi Warsaw Moto Show odbędą się w Warsaw Expo w Nadarzynie - w najnowszym ośrodku wystawienniczym w Polsce.  W jednym miejscu, spotkają się dealerzy światowych marek samochodów, najwięksi polscy producenci części do samochodów, firmy leasingowe, banki kredytujące zakup samochodów.

Celem wystawy jest przede wszystkim stworzenie importerom i dealerom przestrzeni do sprzedaży samochodów. Dlatego też chcemy pod jednym dachem zgromadzić auta, które już podczas imprezy mogą znaleźć swoich nabywców.

Na uczestników imprezy czeka wiele atrakcji! Wszystkie zainteresowane osoby będą miały możliwość przetestowania wybranych modeli samochodów, a ci którzy zdecydują się na kupno auta, będą mieli zapewnioną kompleksową obsługę w jego nabyciu. Na tym nie koniec!
Podczas Warsaw Moto Show będzie miała miejsce wielka inauguracja  Międzynarodowego Centrum Wystawienniczo-Kongresowego Warsaw Expo; odbędzie się także prestiżowa impreza motoryzacyjna - Gala Auto Świat, podczas której zostanie rozstrzygnięty Plebiscyt „Złota Kierownica” na najlepsze auto 2015 roku. Warto dodać, że Moto Show jest organizowany z pomocą takich ekspertów, jak: Janusz Wojtyna, Andrzej Borowczyk i Maurycy Kochański.

 

Branże