Wystawa Motocykli i Skuterów

Wystawa Motocykli i Skuterów

Targi
02-04.03.2017
Warszawa

Organizator: MOTORONI


kontakt


O wydarzeniu

MOTO EXPO to nie tylko prezentacja nowości na rynku motocyklowym. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odwiedzających targi, organizatorzy przygotują specjalne strefy, które będą stanowiły dodatkowe atrakcje dla gości. Każda z atrakcji bezpośrednio łączy się jazdą na dwóch kołach, a do współpracy przy organizacji scenariusza organizator zaprasza wystawców, dając im dodatkowy pretekst do prezentacji oferty sprzedaży.

STREFA TURYSTYKI MOTOCYKLOWEJ

Miejsce przygotowane z myślą o pasjonatach podróżowania, inspiracja do dalekich i bliskich podróży. Rozmowy z ludźmi, którzy na motocyklu przejechali kawał ziemskiego globu, prezentacja miejsc w Polsce, które warte są odwiedzenia. Zaproszeni goście będą mogli opowiedzieć o miejscach, które odwiedzili, swoich przygodach, a także przekazać gościom podstawowe informacje, na co należy zwracać szczególną uwagę, przygotowując się do wyprawy. Strefa ta to miejsce na prezentację firm oferujących zorganizowane wyjazdy, transport motocykli, profesjonalne przygotowanie motocykli do dalekich wypraw oraz oczywiście prezentację najlepszych motocykli przeznaczonych do turystyki motocyklowej.

STREFA MOTO SPORT

Ryk silników, entuzjazm kibiców, piękne kobiety no i przede wszystkim najszybsze motocykle, to wszystko będzie można zobaczyć na Mistrzostwach Polski w Wyścigach Motocyklowych. Prezentacja zawodów motocyklowych „od środka”, sylwetki zawodników oraz teamy startujące w Pucharze Polski, to wszystko oczywiście w asyście wyścigowych maszyn. Będzie to miejsce gdzie można porozmawiać z zawodnikami, zasięgnąć informacji na temat motosportu w Polsce, uzyskać porady od mechaników oraz obejrzeć prawdziwe wyścigowe bolidy.

STREFA CUSTOM

Custom Culture to na zachodzie potężny trend w branży moto. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów,  zaprezentowanych zostanie kilkanaście motocykli typu cafe racer/bobber/scrambler, które powstały w Polskich garażach i warsztatach. To miejsce gdzie każdy z zainteresowanych gości będzie mógł porozmawiać z twórcami tych niecodziennych maszyn, uzyskać informacje na temat serwisu i budowy oraz imprez branżowych. To także miejsce gdzie prezentowane będą wszystkie związane z tym trendem elementy, takie jak akcesoria czy odzież. oraz przedstawić sylwetki najważniejszych serwisów polskiej areny custom.

STREFA DLA DZIECI

Maluchy, które przyjadą z rodzicami na imprezę motocyklową, w specjalnie przygotowanej strefie będą mogły poznać podstawowe zasady ruchu drogowe podczas zajęć prowadzonych przez policjantów ze Stołecznej Komendy Drogowej. Będzie to również miejsce gdzie zobaczą, jak działa silnik motocyklowy, a także będą mogły zaprojektować swój wymarzony motocykl.  

STREFA FOTO

Dla odwiedzający imprezę MOTO EXPO, na specjalnej wystawę fotograficznej zaprezentowane zostaną zdjęcia jednego z fotografów, który zajmuje się motocyklami – będą motocykle sportowe, zdjęcia z podróży, będzie również motocross i zdjęcia studyjne. Wystawa będzie również pretekstem do przeprowadzenia konkursu MISS MOTO EXPO.

www.wystawa-motocykli.pl

Branże