Aktualizacja systemu diagnostycznego CDIF/3

aktualizacja systemu CDIF/3 © Axes system

Udostępnij:

 

W związku z ciągłym rozwojem naszego systemu, sygnałami od użytkowników i ich uwagami, najnowsza edycja oprogramowania CDIF/3 przynosi kilka istotnych zmian oraz jak zwykle dodatkowych funkcjonalności.

W najnowszej aktualizacji udoskonaliliśmy obsługę kilku modeli samochodów oraz dodaliśmy do naszej listy nowe modele, takie jak: Hyundai Tucson, Nissan: Murano z51, Murano Z51, Note E12, Pulsar C13, Qashqai J11, Fiat Freemont, Opel Ampera (jako pierwszy model hybrydowy od Opla w naszym systemie).

Oprócz dodania nowych modeli nadal pracujemy nad udoskonaleniem dotychczasowych funkcji. Zmiany dotyczą między innymi dodania kolejnych sterowników do modelu Hyundai Tucson (modelu produkowanego od 2015 roku). W kolejnych aktualizacjach planujemy dodać silniki Hyundai Tucson 1.7CRDi oraz 2.0CRDi. Brakujące sterowniki zostały także uzupełnione w modelach Fiat, a do grupy sterowników marki Volvo zostały dodane opisy kodów usterek.

W grupie VAG oprócz aktualizacji sterowników, co powinno znacznie przyśpieszyć działanie oprogramowania, zostało ono rozbudowane o zaawansowane kodowania, które pozwalają na konfigurację pojazdu.

Pojawiła się także uaktualnienie aplikacji dla systemu Android. Wszystkie aktualizacje można pobrać po zalogowaniu się do Strefy Użytkownika na stronie producenta (www.cdif3.com).

Źródło: Informacja prasowa Axes SystemUdostępnij:

Drukuj


TOP w kategoriiaEChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również