Akcja Filtracja od marki Filtron

akcja filtracja © Filtron

Udostępnij:

Wyjątkowa akcja podczas IX Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników – im więcej wiedzy o filtrach marki Filtron, tym większe szanse na udział w finałowej rozgrywce podczas Poznań Motor Show 2020.

Organizatorzy IX Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników wraz z ich partnerem, marką Filtron, przygotowali akcję skierowaną do młodych mechaników. Wystarczy pogłębić swoją wiedzę na temat filtracji i produktów marki, by zdobyć „zieloną kartę” i wejść do finału, który odbędzie się w dniach 26–29 marca 2020 r. podczas Poznań Motor Show – największych targów motoryzacyjnych w Polsce.

„Akcja Filtracja” jest skierowana do uczestników IX Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Chętni, którzy zarejestrują swój udział w konkursie, będą otrzymywać w różnej formie informacje dotyczące filtrów marki Filtron. Dzięki temu zdobędą możliwość pogłębienia swojej wiedzy m.in. na temat procesów filtracji w pojazdach samochodowych.


Akcja_Filtracja_2a © Filtron

Istotne będę nie tylko aspekty ściśle związane z motoryzacją, ale także te związane z obsługą klienta czy wpływu filtracji na ochronę zdrowia pasażerów. Do dyspozycji będzie także Akademia Filtron, dostępna na stronie internetowej marki.

W ramach Akademii Młodego Mechanika będą dostępne materiały edukacyjne przygotowane przez markę Filtron. To szansa dla przyszłych mechaników na zdobycie szczegółowych informacji m.in. o filtrach powietrza, oleju, paliwa, czy kabinowych.


TOP w kategorii
Zwieńczeniem akcji będzie udział w teście online. Dwuosobowe zespoły uczniowskie rozpoczną wtedy dodatkową rywalizację o udział w finale IX Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Zespół, który zdobędzie największą liczbę punktów w teście, otrzyma tzw. zieloną kartę – gwarancję udziału w rozgrywce finałowej. Pozostali uczestnicy otrzymają natomiast zaproszenie na targi motoryzacyjne Poznań Motor Show 2020.

Źródło: Filtron

Udostępnij:

Drukuj

aEChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również