Aktualizacja opakowań świec zapłonowych DENSO

© Denso

Udostępnij:

DENSO zaktualizowało opakowania i specyfikację świec zapłonowych z linii Iridium Power, Iridium Tough oraz Iridium Racing. Wprowadzone zmiany są podyktowane nowym, globalnym standardem opakowań dla tych linii świec zapłonowych, stosowanym już w Japonii.

Aktualizacja obejmuje trzy rodzaje świec zapłonowych DENSO – Iridium Power, Iridium Tough oraz Iridium Racing.Iridium Power

Nowe opakowania świec Iridium Power będą w kolorze żółtym. Minimalna ilość podczas składania zamówienia to 4 sztuki. Odświeżona została również specyfikacja świec:

  • usunięto zielone linie na izolatorze,
  • zastąpiono zwężające się złącze przez złącze bez zwężenia (w 43 numerach części),
  • zmieniono kolor złącza z miedzianego na srebrny (39 numerów części).

Nowe opakowania ze świecami o zmienionej specyfikacji będą pojawiać się stopniowo w 2018 r. W tym czasie na rynku będzie dostępna zarówno nowa, jak i stara wersja opakowania. 


TOP w kategorii
Iridium Tough

© Denso

Nowe opakowania świec Iridium Tough będą w kolorze zielonym, a nie jak dotychczas w niebieskim. Minimalna ilość podczas składania zamówienia to 10 sztuk. Zmianom uległa również specyfikacja świec:

  • usunięto zielone linie na izolatorze,
  • zastąpiono zwężające się złącze przez złącze bez zwężenia (w 24 numerach części).

Nowe, zielone opakowania będą stopniowo wprowadzane w 2018 r. W tym czasie na rynku będzie dostępna zarówno nowa, jak i stara wersja opakowania.

Iridium Racing

© Denso

Obecnie linia świec zapłonowych Iridium Racing składa się z 55 numerów części, z czego 9 numerów części ma już kartonowe opakowanie. W przypadku pozostałych 46 numerów części, plastikowe pudełko z pojedynczą świecą będzie sukcesywnie zastępowane przez kartonowe opakowanie. Należy pamiętać, że świece Iridium Racing są przeznaczone wyłącznie do wysokowydajnych silników wyścigowych – nie do silników zwykłych pojazdów osobowych. Odświeżona została także specyfikacja tych świec:

  • usunięto zielone linie na izolatorze,
  • zastąpiono zwężające się złącze przez złącze bez zwężenia (w 5 numerach części),
  • zmieniono kolor złącza z miedzianego na srebrny (17 numerów części).

Zmiany w ofercie świec Iridium Racing będą wprowadzane stopniowo w 2018 r. W tym czasie na rynku będzie dostępna zarówno nowa, jak i stara wersja opakowania.

Więcej informacji o świecach zapłonowych DENSO można znaleźć na stronie www.denso-am.pl, w katalogu TecDoc lub u przedstawiciela DENSO.

Źródło: Informacja prasowa DENSO

Udostępnij:

Drukuj

aEChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również