Aktualizacja Wrzesień – Październik 2018 systemu diagnostycznego CDIF/3

© AXES System

Udostępnij:

Wraz z końcem wakacji AXES System oddaje w ręce naszych użytkowników kolejną aktualizację oprogramowania CDIF/3. Składają się na nią nie tylko nowe modele aut, ale również nowe sterowniki i ich funkcje.Lista zmian dla poszczególnych marek

Ford
Uzupełniono brakujące sterowniki w modelu: Galaxy III/S-Max. Dodatkowo sterowniki zostały uzupełnione o nowe funkcje. Dzięki współpracy z użytkownikami usprawniono funkcje adaptacji w module zintegrowanego elektronicznego hamulca postojowego w modelu Mondeo V.

Hyundai/Kia
Do wszystkich sterowników w tej grupie dodane zostały wyświetlające się warunki do przeprowadzenia poszczególnych aktywacji.

Iveco
Sterowniki modelu Daily V zostały uzupełnione i wzbogacone o nowe funkcje.

Jeep
Modele Renegade oraz Grand Cherokee WKII zostały wzbogacone o silniki benzynowe 1.4 (Renegade) i 3.6 (Grand Cherokee). Większość sterowników w modelu Grand Cherokee WK została rozbudowana o funkcje,
takie jak aktywacje, adaptacje i kodowania.

Lexus
Model GS III (S190) został uzupełniony o brakujące sterowniki, w tym sterowanie układem hybrydowym.

Mercedes
Na liście obsługiwanych pojazdów pojawił się nowy model: GLE-Klasse C292. Crossover produkowany od 2015 roku wzbogacony został o listę 37 sterowników w tym m.in. silnik 350D 4MATIC. Uzupełniono brakujące sterowniki w modelach: S-Klasse W222, A-Klasse W176, E-Klasse W211, M-GLE-Klasse W166. Dodatkowo sterowniki zostały uzupełnione i wzbogacone o nowe funkcje.

Mitsubishi
Na liście obsługiwanych pojawił się nowy model: Outlander III, produkowany od 2012 roku. Lista obsługiwanych sterowników zawiera m.in silnik 2.2DI-D. Sterowniki w tym modelu zostały częściowo uzupełnione o dostępne funkcje.

Nissan
Model X-Trail T30 został uzupełniony o sterowniki Sonar i Wspomaganie Silnika, uzupełnione o wszystkie dostępne funkcje.

Opel
Na liście obsługiwanych pojazdów pojawił się nowy model: Combo C.

Peugeot
Na liście obsługiwanych pojazdów pojawił się nowy model: Peugeot 308 T9. Został on wzbogacony o listę 34 sterowników. Poprawiono również kasowanie kodów usterek w marce, oraz zaktualizowano listę kodów usterek.

Renault
Dzięki współpracy z użytkownikami we flagowych modelach, takich jak: Megane III/Scenic III, Clio III, oraz Master ph3 zostały dodane nowe sterowniki, a obecne ulepszono o dodatkowe funkcje.

Suzuki
Uzupełniono brakujące sterowniki w modelu: Vitara II. Dodatkowo sterowniki zostały uzupełnione o nowe funkcje.

Toyota/Lexus
Usprawniony został system dynamicznego ładowania parametrów.

VAG
Usprawnienia w odczycie parametrów. Dodano do obsługi 20 nowych sterowników. Sterowniki w tej grupie są również aktualizowane na bieżąco o brakujące opisy kodów usterek.

Volvo
Uzupełniono brakujące sterowniki w modelach V70/XC70 II, XC60, XC90

Udostępnij:

Drukuj


TOP w kategoriiaEChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również