ALEX Sp. z o.o. wydłuża gwarancję na sterowniki ALEX IDEA

5 lat gwarancji na sterowniki ALEX IDEA © ALEX Sp. z o.o.

Udostępnij:

Produkowane  przez  firmę ALEX Sp. z o.o. sterowniki  ALEX  IDEA  spełniają  najwyższe  standardy  jakości. Dlatego producent wydłuża gwarancję na te produkty z 24 na 60 miesięcy liczone od daty montażu sterownika w aucie.

Wszystkie sterowniki ALEX IDEA zamontowane po 12 kwietnia 2021 r. objęte są 5-letnią gwarancją producenta. Nie wiąże się to z żadnymi dodatkowymi kosztami (opłatami, ubezpieczeniami) czy formalnościami.

Sterownik ALEX IDEAW przypadku reklamacji sterownika w okresie trwania gwarancji, warunkiem niezbędnym do uznania reklamacji jest dołączenie do zgłoszenia reklamacyjnego, kopii KARTY EWIDENCYJNEJ z książki gwarancyjnej, wypełnionej przez uprawnioną osobę, z wpisanym numerem seryjnym sterownika oraz datą montażu instalacji w aucie.

Rozszerzona 5-letnia gwarancja obejmuje sterowniki ALEX IDEA sprzedawane i montowane wyłącznie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Pozostałe warunki gwarancji nie ulegają zmianom.

Szczegółowe warunki gwarancji na produkty firmy ALEX Sp. z o.o. dostępne są na stronie: www.autogas-alex.com/warunki-gwarancjiŹródło: ALEX Sp. z o.o.

 

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategoriiChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również