ALEX wydłuża gwarancję na sterowniki OPTIMA

optima sterowniki gwarancja © ALEX

Udostępnij:

ALEX przedłuża gwarancję sterowników OPTIMA do pięciu lat, przez co chce podkreślić swoją dojrzałość.

Wiemy, że produkujemy komponenty najwyższej jakości, dlatego wydłużamy okres gwarancji sterowników OPTIMA nano i OPTIMA EXPERT aż do 5-ciu lat. Realność naszej obietnicy polega na wieloletnich badaniach laboratoryjnych i wiarygodnych testach, nie na strategii marketingowej. Dobrowolne wydłużenie okresu gwarancji, to nasza absolutna pewność. O tym, że sterowniki ALEX spełniają najwyższe wymogi, mogą przekonać się Państwo sami – mówi Kierownik Działu Marketingu, Sebastian Kowalczyk.W trosce o klientów przedsiębiorstwo ALEX przedłuża gwarancję na najpopularniejszą linię sterowników OPTIMA. Sterowniki OPTIMA nano oraz OPTIMA EXPERT zamontowane w aucie po 10 kwietnia 2020, automatycznie zostają objęte nowym dłuższym okresem gwarancji. Nie wiąże się to z żadnymi dodatkowymi kosztami (opłatami, ubezpieczeniami) czy formalnościami.

Rozszerzona 5-letnia gwarancja obejmuje sterowniki OPTIMA nano i OPTIMA EXPERT sprzedawane i montowane wyłącznie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Pozostałe warunki gwarancji nie ulegają zmianom. Szczegółowe warunki wydłużenia gwarancji dostępne są na stronie: https://autogas-alex.com/przedluzamy-gwarancje-na-sterowniki-z-3-do-5-ciu-lat/

OPTIMA nano to najbardziej zaawansowany komputer sterujący sekwencyjnym wtryskiem gazu, w klasie sterowników na 24-pinowym złączu. Przeznaczony jest zarówno do pojazdów z prostymi, jak i rozbudowanymi systemami pośredniego wtrysku paliwa. Nowatorski algorytm sterownika OPTIMA nano, precyzyjnie dobiera dawkę gazu do warunków pracy i obciążenia silnika w pełnym zakresie jego pracy, ograniczając tym samym zużycie gazu. Podłączenia standardowego interfejsu OBD, daje instalatorom możliwość zbierania map korekt OBD, map czasów wtrysków względem obrotów i ciśnienia kolektora oraz precyzyjnej regulacji od czasów wtrysków, obrotów, ciśnienia kolektora, temperatury czy ciśnienia gazu.OPTIMA EXPERT to profesjonalny sterownik z wbudowanym modułem obsługi OBD oraz emulatorem czujnika ciśnienia paliwa. Emulator jest w pełni programowalny z poziomu aplikacji do strojenia instalacji OPTIMA (od versji 2.05). Zaawansowane funkcje sterownika, pozwalają na autoadaptację oraz bezpośrednią komunikację z OBD pojazdu, co czyni go jednym z najbardziej dojrzałych sterowników w klasie do 4-6-8 cylindrów.

Źródło: ALEX

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategoriiChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również