Nowy alternator w ofercie AS-PL

alternator A6621S © AS-PL

Udostępnij:

AS-PL poszerzyła swoją ofertę o alternator numer A6621S, który jest produktem marki AS. Model nowego produktu należy do linii Standard i oznacza całkowitą niezależność i pewność rozruchu gwarantowaną przez markę.Produkt można zastosować m.in. w markach Daihatsu Charade, Daihatsu Charmant, Daihatsu Taft, Toyota Carina, Toyota Celica, Toyota Corolla, Toyota Corona, Toyota Cressida, Toyota Dyna, Toyota FG20, Toyota FG25, Toyota Hiace, Toyota Land Cruiser, Toyota Liteace, Toyota Starlet.

AS-PL Sp. z o.o. posiada w swojej ofercie ponad 19 000 pozycji asortymentowych odpowiadających blisko 280 000 numerów referencyjnych. Szeroki wybór modeli podzielony jest na trzy linie produktowe: Economy, Standard oraz Premium. W ofercie znajdują się części i podzespoły do samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn rolniczych, jednostek pływających, motocykli oraz dla rynku przemysłowego.

Oferowane przez Spółkę towary podlegają surowym procedurom testowym. Dostarczanie niezawodnych produktów to najważniejszy cel AS-PL, który jednocześnie stanowi misję przedsiębiorstwa. Wszystkie alternatory oraz rozruszniki oferowane przez spółkę, testowane są na specjalistycznych maszynach, a wyniki testów dołączane do oferowanych produktów.

Żródło: AS-PL

Udostępnij:

Drukuj


TOP w kategorii


#Nowości produktowe

alternatory AS-PL nowość


aEChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również