Analiza na targach

© Gazpromneft Lubricants

Udostępnij:

Gazpromneft Lubricants Ltd., operator firmy naftowej Gazprom Neft, przedstawił we Frankfurcie zaawansowane technologie smarowania. Warsztaty techniczne odbyły się w ramach targów Automechanika 2018, jednego z największych wydarzeń branżowych w dziedzinie części zamiennych, sprzętu i towarów do obsługi pojazdów.

Pracownicy centrum badawczo-rozwojowego firmy prezentowali najnowsze trendy w rozwoju globalnego rynku smarów, nowych technologii i innowacyjnych produktów z partnerami z Europy, Afryki i Azji. Przedstawiono też najnowsze osiągnięcia w produkcji specjalistycznych produktów takich, jak biodegradowalne oleje i smary do aplikacji w turbinach energii wiatrowej.


Szczególną uwagę zwrócono na produkty, które gwarantują wysoką oszczędność paliwa, a tym samym przyczyniają się do zmniejszenia szkodliwego wpływu na środowisko. Jako przykład firma przedstawiła swoje oleje H-LP G-Special Hydraulic. Uczestnicy wydarzenia mogli także obserwować działanie unikatowego mobilnego laboratorium, które pozwala przeprowadzić analizę spektralną próbek oleju i wyciągnąć wnioski o stanie roboczym silnika, czy skrzyni biegów praktycznie w każdych warunkach na podstawie analizy pojedynczej próbki. Podobne metody są wykorzystywane przez pracowników firmy do pracy z profesjonalnymi zespołami wyścigowymi, przedsiębiorstwami przewozowymi, zakładami górniczo-wydobywczymi, a także partnerskimi centrami handlowymi.

– Po raz pierwszy uczestniczymy w tak ważnym wydarzeniu branżowym, wykorzystując format warsztatów. Nawiązanie otwartego dialogu stało się dla nas pozytywnym doświadczeniem w organizowaniu dyskusji ze społecznością zawodową i dziennikarzami. Z ufnością budujemy współpracę z zagranicznymi partnerami, ponieważ rozwinęliśmy znaczne doświadczenie w dziedzinie produkcji smarów, a także mamy zaawansowane usługi techniczne. Nasza wiedza i doświadczenie są pożądane nie tylko na rynku rosyjskim, ale również na rynku międzynarodowym – twierdzi Nikolay Doroshenko, kierownik działu rozwoju i zarządzania produktem w Gazpromneft Lubricants Ltd.


TOP w kategorii
Więcej na: www.gazpromneft-oil.com.

Źródło: Informacja prasowa Gazpromneft Lubricants

Udostępnij:

Drukuj

aEChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również