AS-PL podsumowuje targi Automechanika Birmingham

AS-PL Automechanika Birmingham © AS-PL

Udostępnij:

W dniach 4-6 czerwca 2019 roku odbyły się targi Automechanika Birmingham. Było to największe tego typu wydarzenie motoryzacyjne w Wielkiej Brytanii. Na wydarzeniu nie zabrakło reprezentantów firmy AS-PL, którzy prezentowali nowości produktowe i bestsellery na rynku brytyjskim. 

Teren wystawienniczy był podzielony na trzy sekcje tematyczne, tj. Aftermarket, Garage Quarter i Vehicle Production. Uczestnicy targów mogli spotkać się z wystawcami na aż czterech obszernych halach. Na jednej z nich zlokalizowane było stoisko AS-PL. Dodatkowo produkty AS-PL były pokazane podczas prezentacji nowych produktów w kategoriach Commercial Vehicle Shocase dot. pojazdów użytkowych oraz Remanufacturing Showcase.Na targach Automechanika Birmingham po raz kolejny byliśmy zaskoczeni rozmiarem imprezy jak i profesjonalizmem organizatorów. Liczba odwiedzających przekroczyła nasze oczekiwania, a nasza firma została zauważona przez wielu wystawców i uczestników, co pozytywnie wpłynie na rozpoznawalność naszej marki – podsumowuje wydarzenie Kevin Sharp, Regionalny Dyrektor Handlowy w AS-PL – Rynek brytyjski jest dla nas bardzo ważny, dlatego korzystamy z możliwości, aby nawiązać kontakt z jak największą liczbą nowych klientów, a także móc spotkać się obecnymi, bardzo ważnymi dla nas klientami – wyjaśnia Kevin Sharp.

Automechanika Birmingham organizowana jest od 2016 roku i gromadzi wokół siebie profesjonalistów oraz pasjonatów motoryzacji.

Źródło: AS-PL

Udostępnij:

Drukuj
aE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również