Auto Partner przedstawia nowe akumulatory Varta

Auto Partner, akumulatory, Varta © Auto Partner

Udostępnij:

Auto Partner rozpoczął współpracę z JCI, producentem akumulatorów marki Varta, dzięki czemu w ofercie dystrybutora znalazły się wszystkie linie produktów tej marki, tj. Black Dynamic, Blue Dynamic, Silver Dynamic oraz Blue Dynamic EFB i Silver Dynamic AGM.

Akumulatory Varta jest rozpoznawalną marką na świecie i praktycznie wszystkie akumulatory tego producenta są klasyfikowane jako OE. Według statystyk producenta 8 na 10 nowych samochodów z powszechnym już systemem start-stop wyposażonych jest fabrycznie w akumulator AGM Varta.

Black Dynamic
Dla wyprodukowanych przed rokiem 2000 samochodów o niższym zapotrzebowaniu na energię zalecane są akumulatory z rodziny Varta Black Dynamic – bezobsługowe oraz zaprojektowane i wyprodukowane przy użyciu nowoczesnych rozwiązań, długo zachowują wymagane parametry pracy.

Blue Dynamic
Akumulatory Varta Blue Dynamic opracowane zostały z myślą o pojazdach o standardowym zapotrzebowaniu na energię, czyli wyposażonych w standardową ilość odbiorników energii i bez technologii start-stop. Akumulatory Varta Blue Dynamic oferują wysoką moc rozruchową i spełniają najwyższe europejskie normy.

Silver Dynamic
Varta Silver Dynamic to najlepszy wybór dla pojazdów z bogatym wyposażeniem bez systemu start-stop o najwyższym zapotrzebowaniu na energię. Modele z tej rodziny oferują bardzo wysoką moc rozruchową i wydłużoną żywotność.

Silver Dynamic AGM
Akumulator Varta Silver Dynamic AGM ma trzy razy dłuższy cykl życia w porównaniu z tradycyjnymi akumulatorami. To optymalny wybór dla pojazdów o najwyższym zapotrzebowaniu na energię wynikającym ze specyfikacji jazdy, mroźnych zim, gorących okresów letnich lub dużej ilości odbiorników energii elektrycznej. Akumulatory Varta Silver Dynamic AGM znajdują się w 80 % nowo wyprodukowanych samochodów z funkcją start-stop, gdzie wymagana jest technologia AGM.źródło: Auto Partner

Udostępnij:

Drukuj
aE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również