Bartosz Ostałowski wziął udział w akcji „Gra się do końca”

bartosz ostalowski © Inter Cars

Udostępnij:

Tekst utworu „Gra się do końca” stał się motorem napędowym do stworzenia kampanii edukacyjno-społecznej sygnowanej utworem zespołu De Mono pod takim samym tytułem. Głównymi bohaterami są młodzi piłkarze Amp Futbol, a także wielu sportowców, którzy są wspaniałymi budującymi przykładami, m. in. ambasador Inter Cars, Bartosz Ostałowski – jedyny na świecie profesjonalny kierowca sportowy, który prowadzi samochód stopą.

„Gra się do końca” to piosenka zespołu De Mono z najnowszej płyty „Reset”, której premiera miała miejsce 15 listopada 2019 r. Tekst piosenki autorstwa Wojciecha Byrskiego był punktem wyjścia do pomysłu na klip, w którym w rolę głównego bohatera wciela się Mateusz Łukasik, autentyczna postać byłego młodego wielbiciela piłki nożnej, który w wyniku wypadku samochodowego stracił nogę.Akcja klipu opowiada historię mężczyzny grającego w piłkę nożną, który ulega ciężkiemu wypadkowi i traci nogę. Jest załamany. Pewnego dnia jest świadkiem treningu dzieci niepełnosprawnych z Amp Futbol. To moment zwrotny w jego podejściu do nowej sytuacji, w jakiej się znalazł. Przewartościowuje swoje życie, znajduje nowy cel i zaczyna go realizować, w wyniku czego wraca na boisko piłkarskie.

Utwór zainicjował kampanię edukacyjno-społeczną zatytułowaną „Gra się do końca”. Jej bohaterami stały się osoby, które udowadniają na co dzień, że przeciwności losu nie stanowią przeszkody do realizacji marzeń. Akcja ma na celu zachęcenie do pokonywania własnych barier i ograniczeń, także do zawalczenia o siebie i „grę do końca”.

Wśród wspierających akcję są przedstawiciele świata sportu, którzy również musieli poradzić sobie z trudną sytuacją życiową, m. in. Bartosz Ostałowski, Karol Bielecki czy Radosław Majdan. Ich wypowiedzi na temat tego, co dla nich oznacza „Gra się do końca” znaleźć można na oficjalnej stronie kampanii w zakładkach: „Wspierają nas Mistrzowie!” i „Nasi bohaterowie”.

„Gra się do końca” to świetna inicjatywa, która ma motywować nas wszystkich, abyśmy nie porzucali swoich marzeń niezależnie od okoliczności. Myślę, że jestem tego dobrym przykładem, ponieważ sam byłem w trudnej sytuacji – straciłem ręce, które dla kierowcy, a nim właśnie chciałem być, wydawały się niezbędne. Mój cały świat wywrócił się do góry nogami. Jednak ciężka praca i determinacja sprawiły, że wróciłem za kierownicę i dziś startuję z sukcesami w regularnych zawodach z pełnosprawnymi kierowcami – Bartosz Ostałowski, ambasador marki Inter Cars.Źródło: Inter Cars

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również