Cicho i wydajnie

© Abakus

Udostępnij:

Firma Abakus Sp. z o. o. jest dystrybutorem części samochodowych polskiej marki LORO. W ofercie firmy znajduje się szeroka gama wentylatorów wnętrza oraz wentylatorów chłodnic, zapewniająca bardzo duże pokrycie rynku.

Wentylatory LORO to produkty o długiej żywotności, charakteryzujące się wysoką wydajnością działania oraz zminimalizowanym poziomem emisji hałasu. Do produkcji, używane są jedynie wysokiej jakości tworzywa sztuczne, zapewniające 100% zgodności z częściami OE. Zastosowane silniki elektryczne, cechują się niezawodnością oraz ochroną urządzenia przed wzrostami napięcia powyżej wartości znamionowej.Silniki wentylatorów są projektowane i konstruowane z uwzględnieniem wszelkich parametrów technicznych dla części tego typu. Główne zalety wentylatorów LORO to: dokładne wykonanie i dopasowanie, jakość i zgodność w ramach norm dla części OE, zastosowanie materiałów o wysokiej odporności na wstrząsy i różnice temperatur, odpowiednie wyważenie.

Sukcesywnie poszerzana oferta wentylatorów wnętrza oraz chłodnic LORO zawiera aktualnie ponad 400 najpopularniejszych referencji, przeznaczonych do samochodów osobowych i dostawczych, występujących na europejskim rynku.

Źródło: Abakus

Udostępnij:

Drukuj
aE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również