Dwie nagrody dla filtrów firmy Fram

Fram, nagrody © Fram

Udostępnij:

Fram, marka z segmentu aftermarket należąca do firmy Sogefi, otrzymała dwie prestiżowe na rynku rosyjskim nagrody "Autokomponent roku 2018" i "MAK 2018".

W konkursie "Autokomponent roku 2018" jurorzy w ramach Rady Ekspertów Naukowych porównywali różne wskaźniki i parametry biorących udział w konkursie produktów, a następnie sprawdzali je w laboratoriach takich instytucji jak FSUE "NAMI", Instytut Badawczy "Avtoelectronics" czy CJSC Avtopribo.W tym roku jurorzy przetestowali kilka filtrów paliwa od różnych producentów i potwierdzili bardzo dobre właściwości produktów marki Fram. Dzięki tej nagrodzie firma Sogefi została uznana za najlepszego producenta filtrów paliwa na rosyjskim rynku części zamiennych.

Nagroda "MAK 2018" - World Automotive Components Award przyznawana jest z kolei przez wpływowych ekspertów z branży motoryzacyjnej i rynku motoryzacyjnego. Zgodnie z opinią profesjonalistów, jury uznało filtry Fram za najlepsze filtry 2018.

Konkurs rozpoczął się w czerwcu 2018 r. Konsumenci głosowali na swoją ulubioną markę na stronie www.makaward.ru w kilku kategoriach, takich jak filtry, świece zapłonowe, sprzęgła itp.Źródło: Fram

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również