Dynamiczna wymiana oleju – 2. część szkolenia Ravenol

©

Udostępnij:

W najbliższy piątek 22 maja zaplanowana została druga część organizowanego przez Ravenol i Inter Cars bezpłatnego 1,5-godzinnego szkolenia z dynamicznej wymiany oleju w praktyce. Początek webinaru o godz. 17:00.

Dokładnie tydzień temu Ravenol zorganizował dla klientów Inter Cars pierwszą część webinaru, podczas której omawiane były najważniejsze zagadnienia związane z dynamiczną wymianą oleju. W piątek eksperci wdrożą się w temat jeszcze głębiej i na przykładzie Mini Clubman Cooper S ze skrzynią AISIN GA8F22AW zaprezentują na żywo jak operacja ta wygląda od strony mechanika.Podczas webinaru będzie istniała możliwość zadawania pytań eksportom prowadzącym szkolenie. Na najciekawsze z nich odpowiedzą oni podczas spotkania. Dla uczestników, którzy ukończą wszystkie trzy części webinaru firma Ravenol przygotowała specjalne certyfikaty.  

Agenda 2. części szkolenia (22 maja, godz. 17:00):

  • Czynności przygotowujące;
  • Lokalizacja złączy, miejsc podpięcia urządzenia;
  • Podłączenie przy pomocy adapterów;
  • Podłączenie urządzenia i włączenie urządzenia - wybór parametrów;
  • Dynamiczna wymiana oleju wraz z procesem płukania nowym olejem;
  • Czynności zamykające.

Podobnie jak pierwszą część webinaru, również piątkowe szkolenie poprowadzą: Paweł Gancarczyk, trener i właściciel firmy MVS oraz Maciej Gronek, trener i właściciel firmy Automatyczne skrzynie biegów.Udział w szkoleniu jest bezpłatny, wystarczy tylko wcześniej zarejestrować się na: https://mailing.ravenol.pl/webinar/X/dynamiczna-wymiana-oleju2?uid=5f23dc16

Źródło: Inter Cars

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również