EVBox i EVPlus łączą siły

©

Udostępnij:

EVBox, dostawca inteligentnych i skalowalnych rozwiązań w dziedzinie ładowania pojazdów elektrycznych na całym świecie, podpisuje umowę z EVPlus jako resellerem na polski rynek, aby wspólnie rozwijać elektromobilność w kraju.


EVPlus, dostawca produktów i usług w zakresie elektromobilności, zwiększy liczbę stacji ładowania w swoim asortymencie dzięki inteligentnym rozwiązaniom ładowania EVBox. Produkty, które wzbogacą ofertę EVPlus to EVBox Elvi, EVBox BusinessLine i EVBox Iqon.

Dzięki platformie Fortum Charge & Drive, EVPlus oferuje kierowcom pojazdów elektrycznych kompleksowe rozwiązania obejmujące stację ładowania, oprogramowanie i dodatkowe usługi, w tym instalację. Rozwiązanie to pomoże popularyzować elektromobilność w Polsce, dzięki swojej wszechstronności i niezawodności.

Zarówno EVBox, jak i EVPlus należą do PSPA — największej i najbardziej aktywnej organizacji branżowej w Polsce, która kreuje rynek elektromobilności. PSPA zrzesza ponad 120 przedsiębiorstw z całego łańcucha wartości zrównoważonego transportu, będąc 3. pod względem liczby zrzeszonych podmiotów prawnych organizacją branżową w Europie. W dorobku organizacja ma kilkaset projektów, których celem jest wsparcie uczestników rynku i promocja elektromobilności w Polsce.

Udostępnij:

Drukuj


TOP w kategoriiaEChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również