Ewolucja gamy EUROREPAR o podnośniki do szyb

© Grupa PSA

Udostępnij:

Marka EUROREPAR istotnie rozbudowała ostatnio jedną z oferowanych rodzin części – gamę podnośników do szyb.

Do dyspozycji klientów mamy teraz 530 pozycji katalogowych. Są to zarówno kompletne podnośniki, jak i same mechanizmy lub siniki do ich napędu. Korzystając z nowej gamy możemy dokonać napraw w około 26 600 wersjach samochodów różnych marek i modeli poruszających się po europejskich drogach. Niezależnie od tego, czy są one przeznaczone do ruchu prawo, czy lewostronnego oraz czy zastosowano w nich ręczne lub elektryczne sterowanie szybami.Nowa, znacznie powiększona rodzina części jest skierowana do tradycyjnych odbiorców części EUROREPAR obsługujących samochody różnych marek i dokonujących napraw mechanicznych, ale powinna ona zainteresować także te warsztaty, które zajmują się powypadkowymi naprawami pojazdów – podnośniki do szyb często muszą być przy ich okazji wymieniane na nowe.

Zainteresowani ofertą produktów EUROREPAR (w chwili obecnej to 54 grupy części i ponad 12 000 pozycji katalogowych) mogą kontaktować się z Biurem Obsługi Klienta DISTRIGO:

  • telefonicznie pod numerem: 22 500 94 72 (pn. – pt. w godz. 8:00-18:00). Można też uzyskać tam wsparcie w zakresie prawidłowego doboru części zamiennych.
  • mailowo: [email zakodowany]

lub zarejestrować się na specjalnej platformie on-line pod adresem http://public.servicebox-parts.com/Więcej informacji: www.eurorepar.com/PL-pl/

Źródło: Grupa PSA

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również