Finał promocji „Inwazja nagród Meyle HD”

23.5.2013
Auto Partner S.A. zorganizował w dniu 18.05 wyczekiwany wielki finał promocji „Inwazja nagród Meyle HD". Organizator zaprosił najaktywniejszych uczestników akcji promocyjnej na zawody kartingowe "Meyle Cup" na najdłuższym w całej Polsce dla gokartów w Bielsku-Białej.
Do zdobycia były bardzo atrakcyjne nagrody: krwisto czerwony HYUNDAI I20, wyjazd na Grand Prix Włoch F1 na torze Monza oraz nagroda niespodzianka: telewizor + zestaw kina domowego LG.

Wielki finał dostarczył uczestnikom niesamowitych wrażeń z walki o miejsce na podium oraz zapewnił niezapomnianą zabawę.

Późnym wieczorem, po całym dniu zaciętej rywalizacji oraz emocjonującym finale, w którym udział brali najlepsi z najlepszych zawodników "Meyle Cup",  ponad 40 uczestników wyścigów, w pełnym napięciu oczekiwało na ogłoszenie wyników.

Na podium stanęli:

1. Miejsce pierwsze oraz nagrodę główną - samochód HYUNDAI I20 zdobyła firma P.H.U. PROCAR z Lidzbarka Warmińskiego

2. Miejsce drugie oraz wyjazd na Grand Prix Włoch zdobyła firma SKLEP MOTORYZACYJNY MOTO-STYL z Ostródy

3. Miejsce trzecie oraz  telewizor z zestawem  kina domowego LG zdobyła firma DAN-CAR z Bytowa.

Po zawodach wszyscy uczestnicy zaproszeni zostali na wykwintną kolację, gdzie do później nocy trwały zabawa i dysputy w szampańskiej atmosferze.

W czasie trwania promocji „Inwazja Nagród Meyle HD" atrakcyjnymi nagrodami nagrodzonych zostało łącznie prawie 80. Klientów.

Auto Partner S.A. serdecznie dziękuje wszystkim uczestnikom zabawy oraz gorąco gratuluje zwycięzcom!

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.