AutoExpert
Reklama
Reklama

III Konferencja MaXserwis w Łochowie

Preview
Auto Partner
5.3.2019
Reklama
Reklama

W miniony weekend odbyła się już po raz trzeci konferencja sieci warsztatów MaXserwis.

Właściciele warsztatów zrzeszonych w sieci MaXserwis spotkali się w przepięknym miejscu w skandynawskim stylu, w Folwarku Łochów, niedaleko Warszawy. Coroczne spotkanie rozpoczęło się targami zaufanych dostawców, podczas których uczestnicy mieli możliwość nie tylko zapoznać się z ich aktualną ofertą, ale także porozmawiać o aktualnych trendach na rynku aftermarket.

Reklama

Wszystkich uczestników w panelu konferencyjnym przywitał Piotr Janta – Dyrektor Sprzedaży, Członek Zarządu Auto Partner SA, który nie tylko podsumował rozwój firmy Auto Partner i trendy w motoryzacji, ale także podkreśli znaczenie sieci MaXserwis w strategii firmy.

Manager sieci MaXserwis Aleksander Ochęduszko podsumował intensywny rok działań sieci MaXserwis oraz przedstawił założenia na najbliższy rok. Następne mikrofon został przekazany naszym tytularnym partnerom, który przybliżyli nam tematykę m. in amortyzatorów czy miechów powietrznych w nowoczesnych pojazdach, a także Pass Thru KTS przygotowaną przez firmę Bosch.

Nie zabrakło także szkoleń dotyczących tematów mniej motoryzacyjnych, ale także związanych z warsztatem – m.in. jak pozyskać i szkolić mechaników czy jak wykorzystać technologię w pozyskaniu klientów warsztatu. Ta ostania prelekcja została wygłoszona przez znakomitego mówcę Karola Sadaja, managera Revolut i Ubera.

Powiązane firmy

Reklama

Dla płci pięknej przygotowaliśmy warsztaty ze znaną stylistką Agatą Dominik, która przez długie godziny udzielała wskazówek o doborze ubrań, stylów czy kolorów. Panie były zachwycone.

Wieczór to gala, wieczór to prawdziwe przyjemności.

Uczestnicy bankietu w pięknych strojach – Panowie w białych kapeluszach, panie w czarnych szalach boa zostali powitani przez ojca chrzestnego i członków mafii, po czym podzieleni na dwie rodziny mafijne pomnażali swoje pieniądze w kasynie. Krupierzy byli rozchwytywani do późnych godzin.
Zabaw, quizów czy konkursów było całe mnóstwo; pokusa zdobycia bogactwa była także olbrzymia, a wszystko połączone ze wspaniałym występem zespołu „Nocny koncert”.

Do zobaczenia na kolejnej konferencji MaXserwis.

Źródło Auto Partner

Reklama

O Autorze

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama