Inwestycja AUTOPART z tytułem Budowa Roku Podkarpacia 2018

© AUTOPART

Udostępnij:

Inwestycja mieleckiej fabryki akumulatorów AUTOPART została uznana Budową Roku Podkarpacia 2018 w kategorii Obiekty Przemysłowe. Firma otrzymała nagrodę mieszczącą się w Mielcu przy ulicy Kwiatkowskiego halę magazynową z budynkiem socjalno-laboratoryjnym.

Nowa hala AUTOPART-u została oddana do użytku w lipcu 2018 roku. Na całość inwestycji składa się hala magazynowo - produkcyjna o powierzchni ponad 6000 m² wraz z antresolą oraz budynek socjalno – biurowy wraz z pomieszczeniami o specjalnym, laboratoryjnym przeznaczeniu. Obiekt wyposażony jest w nowoczesny system wentylacyjno – nawiewny z funkcją odzyskiwania ciepła. Na terenie hali znajduje się także instalacja podczyszczalni ścieków, która dostarcza fabryce wodę technologiczną potrzebną w procesie produkcyjnym.
Głównym wykonawcą projektu hali była mielecka firma AGROBAZA.Budowa Roku Podkarpacia to coroczna rywalizacja najlepszych projektów i inwestycji zarówno komercyjnych, jak i instytucjonalnych. Konkurs ma na celu popularyzację budownictwa, promowanie interesującej architektury regionu oraz wyróżnienie ciekawych modernizacji w województwie podkarpackim. Konkurs odbył się już po raz XIX. Nagrody zostały wręczone podczas uroczystej gali, która miała miejsce 20 września 2019 r. w siedzibie Podkarpackiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa w Rzeszowie.

Organizatorami konkursu są: Podkarpacka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa, Stowarzyszenie Elektryków Polskich, Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa Oddział w Rzeszowie, Związek Mostowców Rzeczy Pospolitej Polskiej Oddział Rzeszowsko-Lubelski, Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji Rzeczypospolitej Polskiej oraz Polskie Zrzeszenie Inżynierów i Techników Sanitarnych Oddział Podkarpacki.

Więcej informacji na www.autopart.pl.Źródło: Informacja prasowa AUTOPART

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również