Jak zrobić dobre wrażenie w warsztacie? Maty wejściowe firmy MEWA

mewa mata wejściowa © MEWA

Udostępnij:

Czyste i estetyczne wejście do siedziby firmy i recepcji z pewnością stanowi jej wizytówkę i obraz, jaki utrwali się w pamięci odwiedzających ją klientów. Ważne jest zatem pierwsze wrażenie. Jak sprawić, by było ono jak najlepsze?

Pogoda jest wprawdzie jeszcze nie całkiem jesienna, ale niebawem mogą pojawić się opady deszczu czy śniegu, powodujące, iż posadzka w zakładzie czy w warsztacie będzie zanieczyszczona naniesionym błotem, co sprawi, że stanie się ona niebezpiecznie śliska. Dotyczy to także przejść z warsztatu do pomieszczeń wewnątrz budynku, posadzek w pomieszczeniach handlowych czy biurowych, jak też schodów i wind.Czystość w takich miejscach zapewniają maty wejściowe firmy MEWA, skutecznie zapobiegając roznoszeniu brudu czy śniegu, a specjalna warstwa spodnia ma własności antypoślizgowe i sprawia, że maty nie ślizgają się na posadzce i nie powodują powstawania fałd podczas ich układania, tym samym są bezpieczne w użytkowaniu.

Maty wejściowe MEWA są efektywne a zarazem odporne na ścieranie, co sprawiają mikrowłókna zastosowane w połączeniu ze specjalnym szorstkim rodzajem głównych włókien mat. Maty, podobnie, jak i inne tekstylia przemysłowe oferowane są przez firmę MEWA do wynajęcia. Użytkownik nie musi troszczyć się o ich czyszczenie lub wymianę – wykonuje to za niego MEWA, dostarczając w ustalonych terminach czyste, ekologicznie wyprane maty i odbierając brudne maty do czyszczenia. Maty pozwalają utrzymać w czystości posadzki zagrożone zabrudzeniem przez błoto, śnieg, oleje, tłuszcze itp.

Maty do wynajęcia oferowane są w trzech rozmiarach (75 x 85 cm, 85 x 150 cm oraz 115 x 240 cm) oraz w trzech kolorach: antracytowym, brązowym i niebieskim.Źródło: MEWA

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również