kfzteile24 od teraz również w Polsce

© kfzteile24

Udostępnij:

kfzteile24, wiodący niemiecki dystrybutor samochodowych części zamiennych i akcesoriów motoryzacyjnych, dynamicznie się rozwija. Od końca maja br., poprzez swój sklep internetowy www.carpardoo.pl oferuje wysokiej jakości markowe produkty w bardzo atrakcyjnych cenach również w Polsce.

Po wejściu na rynek francuski i holenderski, Polska jest kolejnym krajem, w którym wiodący dystrybutor części samochodowych z siedzibą w Berlinie rozwija swoją międzynarodową działalność.Firma, która wcześniej otrzymywała nagrody za wyjątkową obsługę klienta, weszła na polski rynek ze specjalnie powołanym zespołem, tak jak miało to miejsce wcześniej we Francji i Holandii, aby zaoferować polskim klientom jakość obsługi identyczną z tą realizowaną przez kfzteile24 w innych krajach Europy Zachodniej.

Szeroki asortyment obejmuje wszystko, czego potrzebuje samochód. Dzięki korzystnym promocjom cenowym oferta Carpardoo dostępna na www.carpardoo.pl stanowi świetną alternatywę dla hurtowni stacjonarnych. Warsztaty samochodowe, amatorzy majsterkowania i entuzjaści samochodów czerpią korzyści z dużego wolumenu zakupów niemieckiego dystrybutora. Carpardoo to również stała kontrola jakości oferowanych produktów i dostępność renomowanych marek. Dla tych klientów, którzy na pierwszym miejscu stawiają cenę, firma przygotowała specjalne oferty zgrupowane w ramach marki „HIT CENOWY”.

Podstawą udanego startu jest opracowanie systemu informatycznego dopasowanego do specyfiki danego kraju. Carpardoo we współpracy z firmą Project A przygotowało dla polskich użytkowników przyjazne, funkcjonalne środowisko oraz łatwy i intuicyjny system, między innymi z obsługą wszystkich popularnych metod płatności w Polsce.

– Rozpoczęcie działalności w Polsce było dla nas najwyższym priorytetem, ponieważ obserwujemy bardzo duży entuzjazm i zapał motoryzacyjny Polaków, widzimy też spory potencjał rynku. Co równie ważne, bez wielu polskich pracowników nie bylibyśmy tu, gdzie jesteśmy dzisiaj – komentuje Thomas Kloubert, dyrektor marketingu w kfzteile24.

Wraz z projektem Carpardoo firma kfzteile24 kontynuuje swoją wyjątkową historię sukcesu, która rozpoczęła się w garażu od sprzedaży na platformie eBay. Obecnie firma zatrudnia ponad 550 pracowników, generując roczną sprzedaż na poziomie około 180 milionów euro.Źródło: Informacja prasowa kfzteile24

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również