Leasing urządzeń warsztatowych w ofercie Inter Cars

leasing inter cars © inter Cars

Udostępnij:

Sezon wiosenny tuż, tuż. Z tej okazji Inter Cars przygotował dla swoich klientów ofertę, która pozwoli dobrze przygotować się do wytężonych wiosennych prac serwisowych.

Okres przedsezonowy, zwykle nieco „luźniejszy”, pozwala na zajęcie się sprawami, na które zazwyczaj brakuje nam wszystkim czasu. Przegląd parku maszyn jest jednym z takich zajęć. Bardzo ważne, aby w sezonie wszystkie urządzenia były w pełni sprawne i pracowały na najwyższych obrotach. W wielu warsztatach sprzęt ma za sobą wiele lat pracy i jest mocno wyeksploatowany, a ryzyko awarii jest duże.Inter Cars we współpracy ze swoimi partnerami opracował ofertę, która pozwala sfinansować zakup urządzeń poprzez leasing. Przy niewielkim nakładzie finansowym można wówczas pozyskać nowe urządzenia niezbędne do pracy w warsztacie. Dodatkowo dbając o cenny czas klientów firma skróciła procedury i czas obsługi do minimum. Wystarczy skontaktować się ze swoim opiekunem handlowym w oddziale Inter Cars i wybrać urządzenia, które chciałoby się zakupić, a resztę wykona spółka Inter Cars. Wszystkie formalności, wraz z podpisaniem umowy leasingowej, załatwiane są na miejscu, czyli w warsztacie klienta, a sprzęt dostarczy i uruchomi przedstawiciel handlowy firmy.

Dla urządzeń do wulkanizacji (montażownica i wyważarka) za 10 000 zł netto przy umowie na okres 48 miesięcy rata leasingowa, wraz z ubezpieczeniem, wyniesie około 180 zł netto miesięcznie. A więc (uśredniając rynkowe ceny usług wulkanizatorów za wymianę opon do około 60-70 zł) – urządzenie może zarobić na ratę obsługując jedynie trzech klientów.

Kolejnym ważnym czynnikiem wyróżniającym ofertę Inter Cars jest możliwość ustalenia indywidualnego harmonogramu spłaty tak, aby w sezonie można było płacić wyższą ratę, a poza sezonem niższą. Wyższe kwoty wykupu dzielone są zawsze na mniejsze kwoty płatne miesięcznie. Ta opcja jest szczególnie wygodna, ponieważ klienci na koniec umowy nie muszą płacić jednorazowo całego wykupu.Źródło: Inter Cars

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również