Maszt oświetleniowy MX FUEL™ od MILWAUKEE®

Maszt oświetleniowy MX FUEL © MILWAUKEE

Udostępnij:

MILWAUKEE®, marka znana z produkcji innowacyjnych narzędzi akumulatorowych, wprowadziła kolejne urządzenie, które ułatwi pracę w ciężkich warunkach i trudno dostępnych miejscach. Teraz do MX FUEL™ dołącza wyczekiwany maszt oświetleniowy.

Mobilny maszt oświetleniowy MX FUEL™ to połączenie trzech technologii opracowanych przez MILWAUKEE® – akumulatorów REDLITHIUM™, inteligentnej elektroniki REDLINK™ PLUS™ oraz technologii oświetleniowej TRUEVIEW™. Nowy maszt to urządzenie bezprzewodowe, które zapewnia doskonałe działanie, mobilność i stabilność nawet w najbardziej wymagających warunkach pogodowych.Strumień świetlny TRUEVIEW™ o wysokiej intensywności i mocy aż do 27 000 lumenów przy zasilaniu sieciowym i aż do 20 000 lumenów przy zasilaniu akumulatorowym gwarantuje dobre doświetlenie nawet podczas nocnych prac. Regulacja głowic lampy w wielu kierunkach daje użytkownikowi możliwość nakierowania światła na wybrane przez siebie miejsce. Maszt oświetleniowy MX FUEL™ został wyposażony w trwałe, wysokoudarowe soczewki z poliwęglanu, które zapewniają doskonałą odporność na uderzenia.

Szczelna skrzynka akumulatorowa gwarantuje akumulatorom stałą ochronę przed wodą czy kurzem i umożliwia pracę w niesprzyjających warunkach. Urządzenie posiada kategorię ochrony IP55. Wbudowana ładowarka MX FUEL™ daje swobodę ładowania każdego akumulatora z systemu MX FUEL™ w trybie zasilania z sieci elektrycznej. Zarządzanie urządzeniem ułatwia darmowa aplikacja ONE-KEY™, dzięki niej można kontrolować maszt, ustawiać czas jego pracy oraz sprawdzić poziom naładowania akumulatora.

Źródło: MILWAUKEE

Udostępnij:

Drukuj
aE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również