MEYLE prezentuje swoje najlepsze produkty dla rynku wtórnego

meyle części © MEYLE

Udostępnij:

MEYLE z okazji walentynek podzieliło się swoimi najlepszymi partnerami, z którymi tworzy "dream team" dla rynku wtórnego części motoryzacyjnych.

Klocki hamulcowe MEYLE-PD są wykonane ze specjalnego materiału ciernego, który minimalizuje hałas podczas jazdy i wydłuża trwałość klocków. Ponad 350 dostępnych kloców hamulcowych od MEYLE-PD zostało ulepszonych dla bezpieczeństwa prowadzonego samochodu.Amortyzatory tak jak hamulce są bardzo ważne dla bezpieczeństwa samochodu. Aby sprostać restrykcyjnym wymaganiom, MEYLE każdy pojedynczy amortyzator jest konstruowany i testowany zgodnie z regulacjami Niemieckiego Stowarzyszenia Branży Motoryzacyjnej VDA. MEYLE-Original oferuje amortyzatory w postaci 650 części dla 214 milionów samochodów w Europie.

Gwiazdą w dream teamie MEYLE według producenta są tuleje szczelinowe MEYLE-HD dostępne ze specjalistycznym narzędziem do bezszwowej instalacji i demontażu tulei, dzięki któremu warsztaty mogą oferować swoim klientom kompleksowy pakiet tulei szczelinowych wraz z narzędziami do zamontowania ich.

MEYLE dzięki swojemu narzędziu do płukania pomaga warsztatom czyścić i opłukiwać obwody chłodzenia w odpowiedni sposób. Narzędzie korzysta tylko z wody i skompresowanego powietrza i nie potrzebuje do działania chemikaliów ani innych czyściw.

Sporty motorowe zawsze były bliskie MEYLE – Wulf Gaertner, założyciel firmy, jako pełen pasji kierowca rajdowy w Ameryce Południowej stanął niegdyś przed wyzwaniem zdobycia wysokiej jakości części zamiennych do swojego samochodu, które w końcu sprowadził z Niemiec i tym samym położył kamień węgielny pod handel eksportowy. Dziś MEYLE jest zaangażowane w dostarczanie części dla samochodów, które muszą sprostać najsurowszym warunkom przy jak najlepszych osiągach.

Aby zapewnić bezpieczeństwo kierowcom na całym świecie części MEYLE są rozwijane i testowane zgodnie z surowymi wymaganiami i warunkami wytyczanymi przez inżynierów z Hamburga.Źódło: MEYLE

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również