MEYLE z nowościami produktowymi i autem do driftu na targach Automechanika 2018

© MEYLE

Udostępnij:

Hamburski producent części zamiennych MEYLE zaprezentuje się na targach Automechanika we Frankfurcie w hali 4.0, na stoisku C 52 o powierzchni 420 m2, które zapewni interesujące spojrzenie na świat MEYLE.


Od 11 do 15 września MEYLE przedstawi liczne nowości, innowacje i zestawy serwisowe trzech linii produktów MEYLE-HD, MEYLE-PD i MEYLE-ORIGINAL oraz samodzielnie opracowane, indywidualne rozwiązania dla klientów i partnerów. Automechanika we Frankfurcie to międzynarodowe targi wyposażenia, części, akcesoriów, zarządzania i usług dla branży motoryzacyjnej, zajmujące ważną pozycję w kalendarzu targów firmy MEYLE. Na swoim stoisku MEYLE zaprezentuje osiągnięcia ze wszystkich linii produktów przeznaczonych do samochodów osobowych, dostawczych i użytkowych.

Grupa produktów: zawieszenie i układ kierowniczy
 
Wahacz poprzeczny MEYLE-HD do BMW i Mini
Wahacz poprzeczny MEYLE-HD do BMW i Mini jest technicznie poprawionym aluminiowym wahaczem poprzecznym MEYLE-HD z wymiennym przegubem nośnym i materiałem do mocowania i tym samym jest jedynym takim rozwiązaniem na rynku Aftermarket. Nowy wahacz poprzeczny przekonuje w porównaniu z częścią OE wysoką trwałością, mniejszą masą i wyższą odpornością na korozję.

Zestaw tulei metalowo-gumowej MEYLE-HD z narzędziem
Innowacyjne rozwiązanie na rynku Aftermarket, które efektywnie wykorzystuje zasoby: za pomocą zestawu tulei MEYLE-HD, składającego się z fabrycznie sprasowanej, gotowej do montażu tulei MEYLE-HD oraz pasującego narzędzia montażowego można niezwłocznie przeprowadzić punktową wymianę tulei tylnych osi w wybranych modelach BMW serii 5, 6, 7 i X5. Olbrzymia oszczędność kosztów: zestaw kosztuje średnio ponad dziesięć razy mniej niż 2 wahacze OE, które bez niego musiałyby zostać wymienione w całości.


Grupa produktów: układ chłodzenia i filtry

Urządzenie do płukania płynu chłodzącego MEYLE-ORIGINAL
Nowe urządzenie do płukania płynu chłodzącego MEYLE-ORIGINAL firmy MEYLE zaprojektowane we współpracy z partnerem produkującym wysokiej jakości narzędzia HAZET wspiera warsztaty przy profesjonalnym płukaniu układu chłodzenia. Czyszczenie układu chłodzenia odbywa się przy użyciu wody i sprężonego powietrza, całkowicie wykluczając zastosowanie agresywnych chemikaliów.
 

Filtr powietrza kabiny MEYLE-ORIGINAL o działaniu antybakteryjnym
MEYLE wzbogaca swój kompleksowy asortyment kabinowych filtrów cząsteczek i filtrów z warstwą węgla aktywnego, wprowadzając trzecią specyfikację: dodatkowa warstwa filtra wzbogacona dodatkowo jonami srebra zapewnia w przypadku nowego filtra kabinowego MEYLE-ORIGINAL działanie antybakteryjne i tym samym czystsze powietrze w samochodzie.

Grupa produktów: hamulec i napęd

Wstępnie zamontowane łożysko koła MEYLE-ORIGINAL
Nowy uniwersalny zestaw umożliwia warsztatom zaoszczędzenie cennego czasu: w zestawie naprawczym do łożysk kół MEYLE-ORIGINAL łożysko koła i piasta koła są już wstępnie zamontowane. Rozwiązanie pokrywa potrzeby światowego parku samochodowego liczącego ponad trzy miliony pojazdów.

Okładziny hamulcowe MEYLE-PD „następnej generacji”
Im bardziej sportowa jest okładzina, tym częściej tradycyjne hamulce wykazują tendencję do skrzypienia. Wraz z okładzinami hamulcowymi MEYLE-PD „next generation” MEYLE ogranicza do minimum emisję dźwięków w okładzinach nastawionych na wysoką wydajność. Łącznie udoskonalono technicznie 350 okładzin hamulcowych MEYLE-PD.

Grupa produktów: pojazdy użytkowe

Okładziny hamulcowe MEYLE-PD do ciężarówek
Nowe okładziny hamulcowe MEYLE-PD do pojazdów użytkowych są pierwszymi prezentowanymi przez MEYLE częściami, które zostały zaprojektowane na podstawie technicznej współpracy i transferu know-how z zespołem tankpool24 Racing Team. W celu szybkiej i racjonalnej pod względem kosztów wymiany okładziny hamulcowe dostarczane są ze wszystkimi materiałami montażowymi.

Grupa produktów: sprężynowanie i amortyzowanie

Łożysko silnika MEYLE-HD
Nowe hybrydowe łożysko silnika MEYLE-HD łączy wyjątkowe właściwości materiałowe poliuretanu zapewniające długowieczność i Polyelastu® dbającego o wyjątkowy komfort. Dzięki połączeniu materiałów klasy high-tech hybrydowe łożysko silnika umożliwia zawieszenie silnika prawie bez wibracji i niezawodne tłumienie drgań silnika.

Grupa produktów: elektronika i sensoryka

MEYLE zaprezentuje na targach Automechanika swoje bogate portfolio czujników do całego układu wydechowego, wśród nich czujnik ciśnienia różnicowego MEYLE‑ORIGINAL i czujnik temperatury spalin MEYLE-ORIGINAL.

„Experience MEYLE” – auto do driftu na stoisku targowym

Od tego roku MEYLE angażuje się jako główny sponsor popularnej niemieckiej serii wyścigów DRIFT UNITED. W centrum znajduje się nieustanna wymiana wiedzy między inżynierami i uczestnikami. Na targach Automechanika MEYLE zaprezentuje auto do driftu, do którego inżynierowi MEYLE we współpracy z DRIFT UNITED opracowali prototyp kinematyki osi przedniej dostosowany do specjalnych wymagań w sportach driftingowych.


TOP w kategorii
Źródło: Informacja prasowa MEYLE

Udostępnij:

Drukuj

aEChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również