Motoryzacyjne Katowice

© Raven Media - Maciej Blum

Udostępnij:

W miniony weekend mieliśmy okazję uczestniczyć w targach ProfiAuto Show organizowanych przez firmę Moto-Profil. Była to 16. edycja tej imprezy skierowanej do mechaników i specjalistów z branży motoryzacyjnej.

W trakcie targów dostawcy organizatora prezentowali swoje produkty oraz prowadzili szkolenia techniczne. W tym roku były to między innymi prezentacje z zakresu diagnostyki układów hamulcowych z wykorzystaniem specjalistycznych przyrządów, regulacji i ustawienia świateł typu Matrix i LED czy serwisowania klimatyzacji samochodowej w tym poruszany był temat ustawy o F-gazach, które kończyło się otrzymaniem europejskiego certyfikatu. W trakcie tegorocznej imprezy po raz pierwszy zorganizowano rywalizację o Puchar Mechanika.Gośćmi specjalnymi, których można było spotkać w trakcie tej imprezy, byli między innymi Kajetan Kajetanowicz, Klaudia Podkalicka, Maciej Wisławski czy Adam Klimek.

W trakcie ProfiAuto Show 2019 można bylo też obejrzeć widowiskowe pokazy motocyklowe w wykonaniu mistrza Polski w trialu – Przemka Kaczmarczyka oraz wicemistrza Polski – Sebastiana Cyrwusa. Miłośnicy adrenaliny i nietypowych pojazdów mogli zaszaleć podczas przejażdżki trójkołowcami w nieprzerwanym, kontrolowanym poślizgu z doświadczonym kierowcą za kółkiem lub wziąć udział w nietypowym przedsięwzięciu, jakim był skok na bungee w samochodzie.

 Zapraszamy do naszej galerii zdjęć:

Udostępnij:

Drukuj
aE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również