Nowe sondy lambda DENSO

sondy lambda DENSO © DENSO

Udostępnij:

DENSO rozszerzyło ofertę sond lambda o 14 nowych numerów części jakości OE.Nowe czujniki mają 135 dodatkowych zastosowań w 2,5 mln pojazdów i zastępują 81 numerów części OE. Wprowadzone sondy lambda mają zastosowanie m.in. w pojazdach marek Honda, Lexus, Mazda, Subaru i Toyota. Nowe sondy są już dostępne w e-katalogu DENSO i w katalogu TecDoc, a szczegółowe informacje dotyczące zastosowań można znaleźć w poniższej tabeli:


TOP w kategorii


#Nowości produktowe

DENSO sondy lambdasondy lambda DENSO – zastosowania
 
Zaawansowane technologicznie sondy lambda DENSO pomagają bardziej efektywnie spalać paliwo i ograniczają emisję spalin. DENSO jest jednym z wiodących producentów czujników tlenu na świecie – każdego dnia kilkaset milionów sond lambda DENSO spełnia swoje zadanie, mierząc zawartość tlenu w spalinach.

W skład programu sond lambda DENSO dla rynku wtórnego wchodzą zarówno sondy regulacyjne (umieszczone przed katalizatorem) jak i sondy diagnostyczne (umieszczone za katalizatorem). Ze względu na zastosowaną technologię można je podzielić na sondy cyrkonowe (kubkowe i planarne), sondy typu A/F (kubkowe i planarne), sondy tytanowe oraz sondy Lean Burn (mieszanki ubogie).
Więcej informacji o sondach lambda DENSO można znaleźć na stronie www.denso-am.pl, w katalogu TecDoc lub u przedstawiciela DENSO.

Źródło: DENSO

Udostępnij:

Drukuj

aEChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również