Nowości w ofercie Polcaru

części Polcar © Polcar

Udostępnij:

Wiosna i lato 2020 roku z pewnością przejdą do historii. Po okresie spowolnienia gospodarczego nie oznacza to jednak zastoju w branży. Polcar  w ostatnim czasie wprowadził do oferty szereg nowości oraz rozszerzeń asortymentu.

Wprowadzone zostały wielosezonowe płyny do chłodnicze marki SRLine (typu G11 i G12) do wszystkich rodzajów układów chłodzenia silników spalinowych.
Płyny G11 i G12 firmy PolcarW ofercie pojawiły się dysze spryskiwaczy, element zazwyczaj bagatelizowany (wręcz niezauważany przez kierowców) a będący istotnym elementem dla bezpieczeństwa podróżowania, zużycia piór wycieraczek i poziomu płynu do spryskiwaczy w zbiorniczku.

dysze spryskiwaczy Polcar


Rozszerzona została oferta sprężyn gazowych w jakości P (w szczególności do aut w wieku 10+), które oferowane są w jeszcze niższej cenie. Zupełną nowością jest oferta sprężyn gazowych dedykowana kabrioletom, która na początku sierpnia trafia do sprzedaży.

sprężyny Polcar

Z końcem lipca w ofercie zaprezentowane zostały wysokiej jakości przewody do chłodnic wody, powietrza, filtrów powietrza, układów dolotowych oraz nagrzewnic – oczywiście z dwuletnią gwarancją.

przewody do wody Polcar


W sprzedaży są już także  zestawy łańcucha rozrządu o jakości porównywalnej z produktami oryginalnymi.

łańcuchy Polcar


Więcej informacji znajdą Państwo na stronie https://polcar.com/pl/nowosci. Pełna oferta Polcar dostępna jest na stronie: catalog.polcar.com.Źródło: Polcar P.P.H.

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategoriiChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również