Nowy alternator w ofercie AS-PL

© AS-PL

Udostępnij:

AS-PL poszerzyła swoją ofertę o alternator numer A2072S, który jest produktem marki AS. Model nowego produktu należy do linii Standard i oznacza całkowitą niezależność i pewność rozruchu gwarantowaną przez markę. Produkt można zastosować w modelu Audi Q7.

AS-PL Sp. z o.o. posiada w swojej ofercie ponad 15 000 pozycji asortymentowych odpowiadających blisko 200 000 numerom referencyjnym. Szeroki wybór modeli podzielony jest na trzy linie produktowe: Economy, Standard oraz Premium. W ofercie znajdują się części i podzespoły do samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn rolniczych, jednostek pływających, motocykli oraz dla rynku przemysłowego.Oferowane przez Spółkę towary podlegają surowym procedurom testowym. Dostarczanie niezawodnych produktów to najważniejszy cel AS-PL, który jednocześnie stanowi misję przedsiębiorstwa. Wszystkie alternatory oraz rozruszniki oferowane przez spółkę, testowane są na specjalistycznych maszynach, a wyniki testów dołączane do oferowanych produktów.

AS-PL Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem ze 100% polskim kapitałem. Firma założona została w 1992 w Gdańsku jako Auto-Starter – Kaszubowska Danuta. Spółka obecnie zatrudnia ponad 200 wykwalifikowanych pracowników. AS-PL współpracuje z dystrybutorami oraz hurtownikami części zamiennych z całego świata w obszarze rynku aftermarket, czyli dystrybucji części zamiennych i akcesoriów do pojazdów.

Marka własna AS

Katalog produktów spółki obejmuje około 15000 pozycji, odpowiadających blisko 200 000 numerów referencyjnych. W ofercie znajdują się części i podzespoły do samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn rolniczych, jednostek pływających i motocykli. Asortyment podzielony został na trzy linie produktowe:

  • Economy line - to propozycja dla osób szukających optymalnej relacji ceny do jakości oferowanych produktów.
  • Standard line - to całkowita niezawodność i pewność rozruchu gwarantowana przez markę AS.
  • Premium line - to przede wszystkim towary OEM (Original Equipment Manufacturer) pochodzące od światowej klasy producentów, przeznaczone na pierwszy montaż, a także regenerowane rozruszniki i alternatory zawierające minimum 80% części OE.

Wszystkie alternatory oraz rozruszniki oferowane przez spółkę, testowane są na specjalistycznych maszynach, a wyniki testów dołączane do oferowanych produktów. Atrakcyjna oferta handlowa AS-PL Sp. z o.o. sprawia, że klienci cieszą się swobodnym dostępem do produktów dedykowanych wszystkim typom pojazdów, w tym z systemem Start/Stop oraz o dużym zapotrzebowaniu na energię elektryczną.Katalog on-line

Chcąc zaspokoić potrzeby i oczekiwania klientów, AS-PL stworzył elektroniczny katalog internetowy umożliwiający łatwe i szybkie wyszukiwanie potrzebnych części, który dostępny jest w trybie on-line pod adresem: as-catalog.com oraz na witrynie internetowej spółki. W trosce o środowisko naturalne spółka zrezygnowała z katalogów w wersji drukowanej. Dostępna jest specjalistyczna aplikacja AS, ułatwiająca dobór odpowiednich komponentów. Można pobrać ją w sklepach Google Play™ i App Store®. Marka „AS” dostępna jest również w katalogu TecDoc™.

Nowe kierunki rozwoju

W październiku 2018 roku otwarto nową siedzibę Działu Handlowego oraz Magazynu w Panattoni Park Gdańsk. Dodatkowo w sierpniu br. weszła w życie decyzja certyfikacyjna o pozytywnym wyniku kontroli oceniającej wdrożenie certyfikatu ISO 9001:2015.

W listopadzie 2017 roku AS-PL Sp. z o.o. podpisała umowę o współpracy z NEXUS Automotive Central Europe (N!ACE), regionalnym reprezentantem międzynarodowej grupy zakupowej Nexus Automotive International (N!AI). NEXUS Automotive Central Europe (N!ACE) jest regionalnym przedstawicielem NEXUS Automotive International SA (N!AI), dynamicznie rozwijającej się globalnej grupy motoryzacyjnej. W skład N!ACE wchodzi obecnie kilkunastu członków z Polski, Litwy, Ukrainy, Rosji, Czech, Słowacji. Jednym z najważniejszych zadań N!ACE jest wzrost konkurencyjności i rozwój sieci partnerskiej na rynku Europy Centralnej.

Dynamiczny rozwój firmy przyczynił się do powołania w 2017 roku nowej spółki o nazwie AS-PL UK Ltd. działającej na rynku brytyjskim. Pod koniec ubiegłego roku nowo powstała Spółka została certyfikowanym członkiem federacji IAAF (The Independent Automotive Aftermarket Federation), która jest odpowiednikiem polskiego SDCM (Stowarzyszenie Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych) na rynku brytyjskim. W 2018 roku produkty firmy znalazły się także w prestiżowym brytyjskim katalogu produktów MAM Software Autocat v8.

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również