Nowy Rok – Nowy Look (AS-a w sieci)

© AS-PL

Udostępnij:

AS-PL Sp. z o.o. rozpoczyna 2018 rok, prezentując nową witrynę internetową. Zmiana dotyczy zarówno szaty graficznej, jak i funkcjonalności nowej strony. Witryna dostępna jest pod dotychczasowym adresem: www.as-pl.com.
Przyjazna i intuicyjna

– Nowa strona podzielona została na dwie strefy: – informacyjną, w której dostępne są wiadomości na temat bieżącej działalności Spółki, jej udziału w wydarzeniach branżowych, osiągnięciach oraz wyróżnieniach; – biznesową, w której dostępny jest asortyment. Stworzyliśmy zaawansowaną wyszukiwarkę produktów, a także dołączyliśmy nowe, wygodniejsze metody filtrowania produktów. W tej części Klienci mają swobodny dostęp do aktualnych promocji oraz ofert specjalnych – informuje Krzysztof Falk – Dyrektor Operacyjny w AS-PL Sp. z o.o.Nowe możliwości

– Przeglądanie Internetu, na przykład w telefonie komórkowym stało się normą dlatego postanowiliśmy dopasować naszą stronę do aktualnych trendów. Witryna Spółki automatycznie przystosowuje się do urządzeń mobilnych. Takie rozwiązanie daje naszym Klientom nowe możliwości. Wystarczy tablet lub komórka by zalogować się do naszego e-sklepu w celu zakupienia potrzebnych części zamiennych lub podzespołów – zapewnia Krzysztof Falk.

Źródło: Informacja prasowa AS-PL

Udostępnij:

DrukujaETOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również