Nowy rozrusznik S6253S w ofercie AS-PL

© AS-PL

Udostępnij:

AS-PL wprowadziła do swojej oferty nowy rozrusznik o numerze S6253S marki AS. Model produktu należy do linii Standard, czyli jest całkowicie niezawodny, a pewność rozruchu gwarantowana jest przez markę AS. Produkt można zastosować w wybranych modelach: Subaru Forester, Subaru Impreza, Subaru Baja, Subaru Legacy oraz Subaru Outback.


AS-PL Sp. z o.o. posiada w swojej ofercie ponad 15 000 pozycji asortymentowych odpowiadających blisko 200 000 numerom referencyjnym. Szeroki wybór modeli podzielony jest na trzy linie produktowe: Economy, Standard oraz Premium. W ofercie znajdują się części i podzespoły do samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn rolniczych, jednostek pływających, motocykli oraz dla rynku przemysłowego.


TOP w kategorii


#Części zamienne

rozrusznik AS-PLOferowane przez spółkę AS-PL wyroby podlegają surowym procedurom testowym. Dostarczanie niezawodnych produktów to najważniejszy cel AS-PL, który jednocześnie stanowi misję przedsiębiorstwa. Wszystkie alternatory oraz rozruszniki oferowane przez spółkę, testowane są na specjalistycznych maszynach, a wyniki testów dołączane do oferowanych produktów.

Udostępnij:

Drukuj

aEChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również