Olej redukujący zużycie paliwa

olej silnikowy Titan Supersyn © Fuchs Oil

Udostępnij:

Titan Supersyn D1 SAE 5W-30 to nowy, redukujący zużycie paliwa olej silnikowy do pojazdów GM wyposażonych w silniki benzynowe wymagające spełnienia warunków specyfikacji dexos1TM- Gen 2. Zapewnia niskie zużycie oleju i optymalny rozruch w niskich temperaturach oraz minimalizuje emisję gazów.

Innowacyjna technologia Titan Supersyn D1 5W-30 oferuje najwyższą wydajność oraz niezawodność. Olej ten utrzymuje w czystości turbosprężarkę oraz chłodnicę powietrza doładowującego. Właściwości te prowadzą do obniżenia zużycia paliwa co najmniej o 1,9% w testach Seq. VID (ASTM D 7589), w porównaniu do oleju referencyjnego.

Produkt ten spełnia potrzeby silników wymagających specyfikacji dexos1TM – Gen2, API SNRC i ILSAC GF-5 oraz powiązanych wcześniejszych specyfikacji. ILSAC GF-5 jest często stosowana jako specyfikacja bazowa w samochodach Toyota, Honda, Hyundai/Kia, Nissan, Mazda i Chrysler.Główne korzyści ze stosowania Titan Supersyn D1 SAE 5W-30:
• Niskie zużycie oleju dzięki niskiej skłonności do parowania
• Doskonałe zabezpieczenie przed zużyciem ściernym, nawet przy wysokim obciążeniu przy maksymalnej mocy
• Hamuje powstawanie osadów i depozytów w silniku i turbosprężarce zwiększając przez to wydajność i redukując koszty serwisowe

Titan Supersyn D1 występuje również w lepkości 0W-20.

Źródło: Fuchs

Udostępnij:

Drukuj


TOP w kategorii


#Oleje i smary

oleje silnikowe Fuchs Oil


aEChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również