Philips dba o bezpieczeństwo na drodze, co pokaże na ProfiAuto Show

philips stoisko profi auto show © Philips

Udostępnij:

Od początku działalności priorytetem Philips jest zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa wszystkim użytkownikom drogi. I pod takim hasłem przygotowano ekspozycję na tegoroczną edycję targów ProfiAuto Show, która odbędzie się 8 i 9 czerwca w Katowicach.

Zbliżające się wakacje to okres wzmożonego ruchu na drodze. To także czas, w którym kierowcy zwracają baczniejszą uwagę na stan techniczny pojazdu. Jednym z obowiązkowych elementów do sprawdzenia jest oświetlenie zewnętrzne. Dobór odpowiedniej żarówki wciąż stanowi niemały dylemat. Podobnie jak i wymiana, która coraz częściej wymaga wizyty w warsztacie samochodowym.Na stoisku Philips zaprezentowana zostanie aktualna gama oświetlenia samochodowego. Od wszystkich typów żarówek halogenowych, poprzez ksenony, na retrofitach LED kończąc. Niemal każda z tych grup składa się z różnych modeli, charakteryzujących się innymi parametrami. Zobrazują to podłączone do zasilania ekspozytory, co pozwoli też na bezpośrednie porównania.

Tak jak dobre oświetlenie pojazdu stanowi dla kierowcy dodatkową parę oczu, tak dla mechanika w warsztacie są nimi lampy robocze. Philips oferuje ponad 20 modeli o różnej wielkości, kształcie i przeznaczeniu. Wszystkie łączy zastosowane źródło oświetlenia. Są to diody LED, których kolejną cechą jest białe, zbliżone do dziennego, światło. Stąd jest neutralne dla ludzkiego oka, a tym samym nie męczy wzroku nawet podczas pracy w warsztacie samochodowym. Wpływa to również na lepsze samopoczucie mechanika, który po godzinach staje się uczestnikiem ruchu drogowego. Także i w przypadku lamp roboczych Philips będzie możliwość spróbowania ich cech i parametrów świecenia.

Philips oferuje także oświetlenie do motocykli. Rosnąca liczba rejestracji tych jednośladów widoczna jest również w sprzedaży żarówek do nich. Poza prezentacją pełnej oferty na odwiedzających czekać będą przedstawiciele Fundacji Jednym Śladem. To nie tylko motocykliści, ale też wykwalifikowani ratownicy medyczni.

W sytuacji zagrożenia, nie tylko na drodze, liczy się każda chwila, im szybciej podejmiemy się udzielenia pomocy, tym rosną szanse osoby poszkodowanej. W rzeczywistości brakuje nam do tego umiejętności, a przez to odwagi, chociaż zasady postępowania są bardzo proste. Warto je poznać, dlatego zdecydowaliśmy się na zorganizowanie takich szkoleń dla wszystkich chętnych podczas tegorocznej edycji targów ProfiAuto Show. Wybór do współpracy Fundacji Jednym Śladem nie jest przypadkowy, bo chcemy też zaakcentować tym rosnącą popularność motocykli w Polsce. Przybywa więc nowych uczestników ruchu drogowego, a tym samym wzrasta konieczność zapewnienia wszystkim optymalnej widoczności – mówi Wioletta Pasionek, Marketing Manager Central Europe z Lumileds Poland, producenta i dystrybutora oświetlenia samochodowego marki Philips.

Na zwiedzających stoisko Philips nr 24 czekają również konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.Źródło: Philips

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również