Postaw na najwyższą jakość

© M-TECH

Udostępnij:

Galopujący ostatnimi czasy postęp technologiczny w elektronice dał możliwość rozwoju wielu dziedzinom z naszego otoczenia, w tym niezwykle ważnemu oświetleniu samochodowemu. W ciągu ostatniej dekady producenci samochodów coraz chętniej podmieniali zwykłe żarówki na diody LED i znajdowali dla nich coraz bardziej zaawansowane zastosowania. To siłą rzeczy napędziło również rynek akcesoriów, gdzie żarówki LED, zwane popularnie retrofitami, stały się swego rodzaju ikoną.

Firma M-TECH, będąca w gronie liderów producentów i dystrybutorów aftermarketowego oświetlenia samochodowego, żarówki LED posiada w swojej ofercie od samego początku działalności. Asortyment ten jest stale powiększany o kolejne pozycje oraz wzbogacany technologicznie. Doświadczenie zebrane na przestrzeni lat pozwoliło firmie na stworzenie własnego procesu technologicznego, którego kluczowym elementem jest europejski projekt oraz wykorzystanie markowych podzespołów, w tym niezawodnych diod marki Osram. Przemyślana konstrukcja

Konstrukcja każdego retrofitu LED została przemyślana i zaprojektowana od podstaw przez polski zespół R&D firmy M-TECH. Zainstalowane stabilizatory napięcia z tolerancją aż do 16 V zapobiegają usterkom wywołanym przepięciami w instalacji. Systemy oporników zwane Canbusem, montowane w wybranych produktach, emulują prawie wszystkie systemy diagnostyczne w popularnych modelach samochodów i nie wyświetla się błąd spalonej żarówki.

Wysokiej jakości markowe diody o bardzo niskiej oporności są gwarancją długiej żywotności – emitują mocne białe światło przy zachowaniu niskiej temperatury pracy.

 

Firma M-TECH, będąca w posiadaniu powyższej wiedzy i technologii przygotowała dla swoich klientów cztery serie retrofitów LED opartych o diody marki Osram.

Gamy retrofitów LED

Linie produktowe M-TECH Basic, Premium, Platinum oraz Heavy Duty to prawie 300 różnych modeli zamienników żarówek, takich typów jak W1.2W, W5W, T4W, C5W, P21W, P21/5W, W21W czy W21/5W. Zróżnicowane wzory, kształty i moc dają możliwość wyboru produktu spośród niezwykle rozbudowanej oferty w zależności od zastosowania, preferencji oraz gustu. Basic oraz Premium to gama produktów budżetowych przygotowanych z myślą o klientach ostatecznych, dla których kluczowa jest atrakcyjna cena. Jest to najbogatsza oferta na rynku, dająca możliwość nabycia w korzystnej cenie produktu opartego o markowe diody, co dodatkowo zostało oznaczone znakiem graficznym „Osram LEDs Included” na opakowaniu.

Dla bardziej wymagających użytkowników przygotowano serię M-TECH Platinum. To najbardziej innowacyjna linia retrofitów LED, zawierająca w sobie komponenty elektroniczne z najwyższej, światowej półki. Wyposażone są w diody wysokiej mocy marki Osram zadowalając tych, którzy ponad wszystko cenią jakość i moc świecenia.

„Osram LEDs Included” to również jasny przekaz dla klientów, że produkt wyposażony jest w źródła światła najwyższej światowej jakości.

Ciągle rozwijana gama produktów z serii Heavy Duty dotyczy diod 24 V stosowanych m.in. w samochodach ciężarowych. Klienci tego segmentu doceniają przede wszystkim długą żywotność produktów firmy M-TECH względem tradycyjnych żarówek samochodowych oraz produktów konkurencyjnych.

Gama produktów wykorzystujących technologię LED jest praktycznie nieograniczona. © M-TECH

Gama produktów wykorzystujących technologię LED jest praktycznie nieograniczona.

*Należy pamiętać, że wszelkie żarówki LED dostępne na rynku możemy bezpiecznie stosować jedynie wewnątrz pojazdu ze względu na brak homologacji drogowej.

Udostępnij:

Drukuj
aE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również