Poznaliśmy najlepszych mechaników w konkursie Master Mechanic

Inter Cars
3.9.2015

Właśnie został rostrzygnięty konkurs na najlepszego mechanika Master Mechanic 2015 organizowany przez Inter Cars.

Pierwsze miejsce w kategorii samochody ciężarowe zajął Dawid Ziętek z Biłgoraja. Master Mechanic w kategorii aut osobowych wygrał Beniamin Wiśniewski z Lubonia.

W sobotę 29 września w Centrum Szkoleniowym Inter Cars odbył się finał konkursu Master Mechanic 2015. Organizatorzy konkursu sprawdzali umiejętności praktyczne uczestników w zakresie diagnozowania usterek oraz naprawy pojazdów samochodowych.

W finale mechanicy musieli się wykazać praktycznymi umiejętnościami, ponieważ główne zadanie polegało na wyszukaniu i zdiagnozowaniu usterek w samochodach szkoleniowych, a także określeniu sposobu ich usunięcia. Uczestnicy mieli do dyspozycji nowoczesne testery diagnostyczne, urządzenia pomiarowe oraz narzędzia. Spośród uczestników finału wyłonionych zostało po trzech najlepszych mechaników w odpowiednich kategoriach.

Wyniki konkursu Master Mechanic – samochody ciężarowe:

I miejsce - Dawid Ziętek - nagroda o wartości 2000 zł
Warsztat - Warsztat Samochodowy - Andrzej Kapuśniak z Biłgoraja - nagroda 5000 zł
II miejsce - Krzysztof Romaoczyk - nagroda o wartości 1600 zł
Warsztat - Truck Partner Sp. z o.o. z Nowego Sącza - nagroda 4000 zł
III miejsce - Grzegorz Różalski - nagroda o wartości 1200 zł
Warsztat - Top Service Grzegorz Kądziela z Warszawy - nagroda o wartości 3000 zł

Wyniki konkursu Master Mechanic – samochody osobowe:

I miejsce - Beniamin Wiśniewski - nagroda o wartości 2000 zł
Warsztat - Auto-Serwis - Beniamin Wiśniewski z Lubonia- nagroda 5000 zł
II miejsce - Jarosław Żurek - nagroda o wartości 1600 zł
Warsztat - Firma Handlowo-Usługowa Margo - Małgorzata Rudny z Ostrowa - nagroda o wartości 4000 zł
III miejsce - Mariusz Walczak - nagroda o wartości 1200 zł
Warsztat - Ginter Auto Mariusz Walczak z Siedlec - nagroda o
wartości 3000 zł

Zwycięzcy konkursu otrzymają dokument DYPLOM MMIC potwierdzający posiadanie zawodowej wiedzy technicznej wraz z informacją o zdobytej pozycji w finale. Pozostali finaliści otrzymają DYPLOMY MMIC potwierdzające uczestnictwo w finale Konkursu Wiedzy Technicznej MASTER MECHANIC 2015.

Źródło: Inter Cars

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.