Produkt nominowany: DAS 3000 S20 Facelift – ustawianie i kalibracja radarów oraz kamer

DAS 3000 S20 Facelift – ustawianie i kalibracja radarów oraz kamer © Robert Bosch

Udostępnij:

Kategoria w konkursie: wyposażenie warsztatu i oprogramowanie

DAS 3000 S20 Facelift to zestaw do ustawiania i kalibracji radarów oraz kamer – dla serwisów szyb samochodowych, napraw powypadkowych i warsztatów specjalistycznych. W standardowym wyposażeniu wielofunkcyjna tablica kalibracyjna XL przy ustawieniu poziomym pozwala kalibrować kamery przednie, a przy pionowym – radary.Zintegrowane kamery i procedury w oprogramowaniu mierzą odległość do pojazdu i wyznaczają ustawienie w stosunku do geometrycznej osi jazdy. Gwarantuje to szybkie i dokładne pozycjonowanie urządzenia przed pojazdem.

Nowości:

  • Program: prosty w obsłudze, ze zoptymalizowanymi procesami pozycjonowania oraz z nowymi procesami przy dwupunktowej kalibracji kamery przedniej, a także protokołem wyników dokumentujących przebieg kalibracji.
  • Uchwyty na koła: mocowanie w kilka sekund z maksymalną dokładnością, przy zapewnieniu ochrony felg i opon.
  • Tablica kontaktowa: do precyzyjnego i szybkiego pomiaru odległości od zderzaka, również przy stanowisku z podnośnikiem. Wysoka wydajność podczas kalibracji przednich kamer i radarów.
  • 3 zestawy kalibracyjne z matami podłogowymi do kalibracji kamer cofania i surround view 360º rozszerzają możliwości diagnostyczne tego urządzenia.

Robert Bosch Sp. z o.o.
ul. Jutrzenki 105, 02-231 Warszawa
www.boschaftermarket.com/pl/pl/ 

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategoriiChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również