PRODUKT ROKU 2015: Turbo Test Expert - maszyna do regulacji zmiennej geometrii (CIMAT)

©

Udostępnij:

Kategoria w konkursie: wyposażenie warsztatu i oprogramowanie

Turbo Test Expert okazał się najbardziej funkcjonalną maszyną do regulacji mechanizmu zmiennej geometrii turbosprężarek. Urządzenie umożliwia ustawienie zmiennej geometrii według specyfikacji producenta nie tylko względem przepływu strumienia powietrza przez jej łopatki, ale również względem współczynnika ciśnienia doładowania mierzonego na wyjściu turbosprężarki, gdy pracuje ona pod obciążeniem jak w samochodzie. Dzięki tej możliwości warsztat zajmujący się regeneracją turbosprężarek, wręczając produkt klientowi, ma pewność, że turbina po zamontowaniu w pojeździe będzie generowała dokładnie takie samo ciśnienie doładowania jak nowa.
Dodatkowo maszyna Turbo Test Expert pozwala na sprawdzenie wydajności strony kompresji w funkcji obrotów, co jest przydatną funkcją dla osób zaangażowanych w biznes turbosprężarek hybrydowych.
To nie wszystko, co wyróżnia produkt naszego rodzimego producenta na tle zagranicznej konkurencji. Jeszcze w tym roku Turbo Test Expert będzie w pełni automatycznie regulował zmienną geometrię, jednocześnie programując sterownik elektroniczny turbosprężarki, uwzględniając przepływ w punkcie zamknięcia i otwarcia łopatek mechanizmu.Przedsiębiorstwo „CIMAT” Sp. z o.o.
ul. Bogdana Raczkowskiego 4
85-862 Bydgoszcz
tel. 52 363 16 76
GSM: 505 305 122Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również