PRODUKT ROKU 2019: Philips retrofit X-tremeUltinon LED gen2

PRODUKT ROKU 2019, Philips, retrofit, X-tremeUltinon LED gen2 © Philips

Udostępnij:

Kategoria w konkursie: części i akcesoria motoryzacyjne

Żarówki halogenowe to wciąż najpopularniejszy rodzaj źródła światła w samochodzie.  Ich producenci osiągnęli jednak górną granicę technologiczną w ich konstrukcji i parametrach świecenia. Alternatywą dla nich są retrofity bazujące na wysokowydajnych diodach LED. Zaletą tego rozwiązania jest możliwość bezpośredniego montażu w gniazdach reflektorów przystosowanych do halogenów.Philips wprowadził na rynek drugą generację X-tremeUltinon LED. W porównaniu do wymaganego przepisami minimum zapewniają one do 250%. więcej światła na drodze. Użycie unikalnej technologii Philips SafeBeam gwarantuje przy tym jazdę bez efektu oślepiania kierowców i pieszych.

Druga generacja retrofitów Philips charakteryzuje się także temperaturą barwową 5800 kelwinów. To światło zbliżone do dziennego, które jest neutralne dla ludzkiego wzroku.

Wysokie parametry świetlne retrofitów równoważy opracowany przez Philips system pasywnego i aktywnego chłodzenia. Oba rozwiązania zostały zintegrowane z konstrukcją X-tremeUltinon LED gen2. Trwałość tych produktów została określona na 12 lat.Retrofity Philips X-tremeUltinon LED gen2 dostępne są jako H1, H4, H7, H8/H11/H16 i HIR2.

Lumileds Poland S.A.
ul. Partyzancka 66/72
95-200 Pabianice
tel. +48 42 22 51 100
www.philips.pl/motoryzacja

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategoriiChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również