PRODUKT ROKU 2019: Philips retrofit X-tremeUltinon LED gen2

PRODUKT ROKU 2019, Philips, retrofit, X-tremeUltinon LED gen2 © Philips

Udostępnij:

Kategoria w konkursie: części i akcesoria motoryzacyjne

Żarówki halogenowe to wciąż najpopularniejszy rodzaj źródła światła w samochodzie.  Ich producenci osiągnęli jednak górną granicę technologiczną w ich konstrukcji i parametrach świecenia. Alternatywą dla nich są retrofity bazujące na wysokowydajnych diodach LED. Zaletą tego rozwiązania jest możliwość bezpośredniego montażu w gniazdach reflektorów przystosowanych do halogenów.



Philips wprowadził na rynek drugą generację X-tremeUltinon LED. W porównaniu do wymaganego przepisami minimum zapewniają one do 250%. więcej światła na drodze. Użycie unikalnej technologii Philips SafeBeam gwarantuje przy tym jazdę bez efektu oślepiania kierowców i pieszych.

Druga generacja retrofitów Philips charakteryzuje się także temperaturą barwową 5800 kelwinów. To światło zbliżone do dziennego, które jest neutralne dla ludzkiego wzroku.


TOP w kategorii




Wysokie parametry świetlne retrofitów równoważy opracowany przez Philips system pasywnego i aktywnego chłodzenia. Oba rozwiązania zostały zintegrowane z konstrukcją X-tremeUltinon LED gen2. Trwałość tych produktów została określona na 12 lat.

Retrofity Philips X-tremeUltinon LED gen2 dostępne są jako H1, H4, H7, H8/H11/H16 i HIR2.

Udostępnij:

Drukuj





aE



Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również