PRODUKT ROKU 2019: SATAjet X 5500 – nowy, rewolucyjny pistolet lakierniczy z nowym typem dyszy „X”

© SATA

Udostępnij:

Kategoria w konkursie: wyposażenie warsztatu i oprogramowanie

Nowy pistolet lakierniczy SATAjet CX 5500 produkowany przez niemieckiego producenta SATA dopełnia portfolio produktów. Jest to innowacyjny pistolet wysokiej jakości wyposażony w dyszę typu „X”.
Standardy lakiernicze, paleta nowych materiałów i najnowsze rekomendacje aplikacyjne otwierają nowe możliwości, ale też stanowią nowe wyzwania dla profesjonalnych lakierników. Nowa dysza „X” w całej gamie wielkości stanowi perfekcyjne rozwiązanie dla lakierników.Działanie nowej dyszy jest proste do zrozumienia, a lakiernik ma do wyboru możliwości lakierowania metodą HVLP i RP przez wybór odpowiednich dysz dodatkowych typu „O” oraz „I”. Lakiernik może w związku z tym wybrać najbardziej odpowiednią dla siebie metodę.

Zalety produktu
Dzięki zoptymalizowanemu przepływowi powietrza wewnątrz pistoletu oraz przeprojektowanemu wieczku i dyszy lakieru nie potrzeba już stosować wkładki rozprowadzającej powietrze. Dodatkowo zredukowano znacząco poziom hałasu generowanego przez wydostające się z pistoletu powietrze, co daje wrażenie bardziej komfortowego procesu.

SATA GmbH & Co. KG
Domertalstrasse 20 · 70806 Kornwestheim
Postfach 1828 · 70799 Kornwestheim
www.sata.com/SATAjetX5500

Udostępnij:

Drukuj
aE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również