PRODUKT ROKU 2019: Sterownik STAG 400 DPI model B2

PRODUKT ROKU 2019, sterownik, STAG, AC S.A., © AC S.A.

Udostępnij:

Kategoria w konkursie: części i akcesoria motoryzacyjneNowoczesny sterownik sekwencyjnego wtrysku gazu umożliwia zasilanie gazowe samochodów z bezpośrednim wtryskiem paliwa. Zapewnia komfortową, dynamiczną i ekonomiczną jazdę w pełnym zakresie parametrów gwarantowanych przez producenta samochodu.

Na podstawie długodystansowych testów drogowych przeprowadzonych przez laboratorium Badań i Certyfikacji potwierdzono, że jest całkowicie bezpieczny dla silnika, gwarantuje ochronę wtryskiwaczy benzynowych oraz zapewnia doskonałe osiągi przy niewielkim zużyciu paliwa.

Posiada zintegrowany adapter umożliwiający komunikację z komputerem benzynowym przez protokoły OBD II/EOBD.
Sterownik ma duży potencjał rozwojowy i jest poddawany aktualizacjom. Współpraca STAG 400.4 DPI model B2 z szeroką gamą modeli aut, poprzedzona szeregiem badań i testów, jest sumą doświadczeń zebranych w perspektywie ostatnich lat. Wynikiem jest wprowadzenie nowych rozwiązań sprzętowych, jak i programowych zapewniających kompatybilność z szeroką grupą aut o zupełnie różnych strategiach sterowania wtryskiwaczami benzynowymi.AC Spółka Akcyjna
ul. 42 Pułku Piechoty 50, 15-181 Białystok
tel. +48 85 743 81 00,  faks: +48 85 653 93 83
 e-mail: biuro@ac.com.pl

Udostępnij:

DrukujaE
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również